همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security swing gate ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
توربو صندلی چرخان Silvery Swing Speed Gate Turnstile داخلی / فضای باز ضد آب ضد آب
| نام محصول: | چرخش سرعت دروازه |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم |
دروازه خودکار ضد له شدن دروازه مانع دو طرفه با تشخیص چهره نوری با سرعت بالا درب بازدارنده چرخشی
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
درب سدی چرخشی سروو موتور با درب بازکن اتوماتیک کشویی کد خوان
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه های گردان مانع نوسان امنیتی |
| ارتباط: | RS485 یا TCP/IP |
تورنستیل بدون درز سرعت موتور بدون برس DC20V برای ساختمان با کلاس بالا
| مورد: | دروازه سرعت چرخش |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400mm*200mmn*1000mm |
| وزن ناخالص: | 120 کیلوگرم / مجموعه |
تورنستیل اتوماتیک سرعت دروازه ورودی کارخانه ورودی زیر 240 ولت
| اندازه محصول: | 1400 x 65 W x 1000 میلیمتر |
|---|---|
| وزن خالص: | 80 کیلوگرم |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 (سفارشی) |
دسترسی پاساژ دروازه سد چرخش اتوماتیک امنیتی برای ایستگاه / استادیوم / دانشگاه مترو
| نام محصول: | دروازه مانع تاب |
|---|---|
| نوع: | تمام اتوماتیک |
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر |
تورنستیله گیت سرعت بدون برس با امنیت بالا
| نام محصول: | دروازه سرعت چرخش |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم |
دروازه ی سرعت در شکل قایق بادبانی دروازه ی امنیتی برای ورود و کنترل ایمنی
| نام محصول راه کنترل: | دروازه سرعت چین |
|---|---|
| مقدار مادون قرمز: | 8-12 جفت به طول بستگی دارد |
| نوع: | تمام اتوماتیک |
دروازه مانع چرخشی استوانه ای باریک 168 میلی متری بازوی اکریلیک بارکد دروازه چرخشی سرعت
| OEM: | طول بازوی OEM، آرم سفارشی، اندازه سفارشی |
|---|---|
| اندازه قطب: | قطر 168 میلی متر؛ ارتفاع 1050 میلی متر |
| عرض عبور: | 530mm-830mm |
چرخاننده نوری بافل شیشه ای بالا بافل کنترلر دو کاناله دروازه مانع چرخشی برای خروج
| اندازه محصول: | 1200*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |

