همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security swing gate ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
دروازه مانع سوئیچ سریع با خواننده کد QR RFID
| ابعاد: | 1200 (ل)*300 (w)*1000 (ساعت) میلی متر |
|---|---|
| قدرت کار: | AC 110V / 60Hz |
| مواد: | از فولاد ضد زنگ 304 |
ورودی قابل حمل ترافیک عابر پیاده دروازه مانع چرخش
| اندازه محصول: | 420*330*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
دروازه تورنستیله فلپ امنیتی با سرعت سریع با تشخیص چهره / کنترل دسترسی RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
دروازه دورپردازی امنیتی نیمه ارتفاعی با حفاظت IP54 30-40 نفر / دقیقه و عرض عبور 550mm-600mm
| عرض عبور: | 550mm-600mm |
|---|---|
| سرعت پاس: | 30-40 نفر در دقیقه |
| منبع تغذیه: | 220/110+ 10% ولت (AC) |
سفارشی کردن OEM ODM Security Turnstiles قابل حمل 1.6 متری برای سالن بدنسازی اداری
| CE: | تصویب شده |
|---|---|
| ارتباط: | RS485 TCP/IP |
| بعد: | قطر قطب 168mm، ارتفاع 1050mm |
چرخش دروازه سرعت دو جهته با نوارکد ارتباطی IP TCP Facial Reader
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 متر |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
دروازه کامل گرداننده گردان NFC با ایمنی بالا کاملاً موتوری همراه با دستبند مخصوص اتوبوس یا توالت
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
تورنتو ورودی کتابخانه الکتریکی ایمن کانال دو جهته با رابط بارکد rfid
| محدوده استفاده: | منطقه مسکونی، پارک، شهربازی، مدرسه، مرکز بازی |
|---|---|
| گارانتی: | 2 سال |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
سنسور مادون قرمز درب اتوماتیک چرخشی سریع سریع دسترسی به نوری Qr Code Reader Turnstile
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه های گردان مانع نوسان امنیتی |
| ارتباط: | RS485 یا TCP/IP |
امنيت فرودگاه 40 پين م موانع سوينگ دوربين شناسايي صورت
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |

