همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security swing gate ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
تورنستیله مانع چرخش سریع 45 نفر در دقیقه برای مرکز خرید ایستگاه مترو
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
از فولاد ضد زنگ 304 با دسترسی به تشخیص چهره
| سرعت پاس: | 40 نفر / دقیقه |
|---|---|
| نوع: | هسته یا هسته دوگانه (اختیاری) |
| پهنای کانال: | 60 سانتی متر عادی یا 90 (سفارشی) |
ضد آب داخلی و خارجی کنترل دسترسی پیاده روی بیومتریک چرخ دنده دروازه آویزان موانع تشخیص چهره چرخ دنده
| سرعت پاس: | 40 نفر / دقیقه |
|---|---|
| تایپ کنید: | هسته یا هسته دوگانه (اختیاری) |
| عرض کانال: | 60 سانتی متر عادی یا 90 (سفارشی) |
دماسنج تشخیص چهره در فضای باز موانع بازوی چرخش مادون قرمز
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
کارت خوان کارت گرافیکی Esd RS485 SUS304 90 سانتی متر Arm Swing Turningtile Gate
| اندازه محصول: | 420*330*1000 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| طول بازوی تکان دهنده: | 30-90 سانتی متر |
Led LOGO Anti Climbing Swing Barrier Gate Double Channel با گواهینامه CE
| عرض کانال: | 60/90/110 سانتی متر یا سفارشی |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC220V±10% 50HZ یا 60Hz |
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
SUS316 Stand Swing Barrier Gate با عملکرد ضد برخورد حضور و غیاب
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
سیستم کنترل دسترسی دیجیتال مانع چرخشی دروازه سرعت دو موتور لابی باریک
| سرعت حمل و نقل: | ۴۰ نفر/دقیقه (معمولاً باز) |
|---|---|
| صفحه نمایش LED جلویی: | می توان سفارشی کرد |
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-50℃ |
دروازه مانع چرخشی شیشه ای سرعت بالا با سیستم تشخیص چهره ضد پرش
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
گردان های نوری با ایمنی بالا با قابلیت تشخیص چهره کنترل دسترسی چرخشی دروازه مانع
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |

