همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
امنیت بالا سیستم های اتوماتیک سریع دروازه های سرعت داخلی و خارجی عبور بزرگ کنترل پیاده
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | 1400*530*1000mm |
| نام محصول: | دروازه های سرعت سیستم های اتوماتیک |
ضد تروریسم انسداد جاده هیدرولیک امنیتی ، سیستم مسدود کننده راه ورودی هتل
| اندازه: | استاندارد: L 2500 * W 920 * H 760 میلی متر ، همچنین می تواند با توجه به وضعیت سایت ، طول سفارشی داشت |
|---|---|
| درجه حفاظت: | IP54 |
| مواد: | فولاد A3 ، رنگ ضد زنگ |
سه پایه سه پایه بازوی دروازه ای با اثر انگشت بارکد خوان RFID و ESD
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| محیط کار: | محیط کار: داخل/خارج (با چادر بالای سر) -10℃ تا 70℃ |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه از |
دستگاه تست ESD کامل بدن انسان ابزار چک کننده ضد ایستاتیک ESD تست کننده کفش بند مچ دست
| سازگار: | دروازه چرخشی سه پایه ، دروازه چرخشی فلپ ، دروازه چرخاننده چرخان |
|---|---|
| نام محصول: | تجهیزات تست ESD |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
8 اینچ صفحه نمایش ESD تست کننده با بند مچ بند کفش تست کننده ضد ایستاتیک برای آزمایشگاه و کارخانه
| سازگار: | دروازه چرخشی سه پایه ، دروازه چرخشی فلپ ، دروازه چرخاننده چرخان |
|---|---|
| نام محصول: | تجهیزات تست ESD |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
کفش ایمنی سبک وزن Esd کفش کار ضد استاتیک با چهار سوراخ
| اندازه پدال: | (W) 400 mmx (L) 420 mmx (H) 20 mm |
|---|---|
| تنظیم کفش راست: | 0.01-1000MΩ ، دقت ± 5 |
| نام محصول: | تورنستیل کنترل دستی دستی خودکار سه پایه ESD |
8 اینچ صفحه نمایش ال سی دی تجهیزات ESD با خواننده RFID مچ بند و پدال پا
| سازگار: | کنترل دسترسی تست کننده ESD |
|---|---|
| نام محصول: | تجهیزات Esd |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
دیواری نصب شده ضد استاتیک Esd مچ بند بازرسی کننده سبک پایه برای ورودی کارخانه
| لوازم جانبی: | مچ بند، کفش راست و چپ |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-50℃ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
کنترل دسترسی سیستم RFID مانع فلپ خودکار اثر انگشت SS304
| مواد: | SS304 |
|---|---|
| اندازه: | 1400*200*1000 میلی متر |
| نام محصول: | دروازه های گردان محافظ فلپ امنیتی |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| نرخ های جریان: | 35 یا 40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| سرعت کشویی: | 0.6 ثانیه |
| منبع تغذیه: | 100-240 ولت متناوب |

