همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
بیومتریک RFID خودکار فلپ دروازه مانع سرعت بالا اندازه سفارشی برای پارک
| دمای کاری: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| حالت کنترل: | از راه دور / اثر انگشت / بلیط / کارت |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
هتل شناسايي چهره دروازه ي سنگر دو طرفه دروازه ي ورودي با کد نوار
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
60 سانتی متر گذرگاه سه پایه دروازه مانع دو طرفه TCP / IP بیومتریک Qr Code Reader
| ODM/OEM: | پذیرفته شد |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
| جهت: | یک طرفه، دو جهته قابل تنظیم |
درب گردان بیومتریک 0.6 ثانیه سرعت 40 نفر در دقیقه
| سرعت کشویی: | 0.6 ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 100-240 ولت متناوب |
| عرض خط: | 50 سانتی متر ، 60 سانتی متر (یا سفارشی 70-90cm) |
دروازه سد سه پایه سه اتوماتیک امنیتی ، سه میله فلزی
| نام محصول: | گردان سه پایه |
|---|---|
| اندازه: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
RFID بارکد تشخیص چهره Flap Barrier Gate سیستم کنترل دسترسی عابر پیاده
| نام مورد: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
درب سدی چرخشی سروو موتور با درب بازکن اتوماتیک کشویی کد خوان
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه های گردان مانع نوسان امنیتی |
| ارتباط: | RS485 یا TCP/IP |
ESD دروازه با RFID کارت خوان 8 اینچ صفحه نمایش مچ بند تست کننده
| اندازه نمایش: | 8 اینچ |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220 /110 V (AC) |
| ولتاژ عملیاتی: | ورودی AC220V خروجی DC12V |
سد دروازه سه پایه تمام اتوماتیک SS304 با برنامه خود چک
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
امنیت کنترل دسترسی کارخانه دروازه مانع سه پایه Bi Direction
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |

