همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
SS304 Card Dispenser Remote Control 0.2s Swing Barrier Gate
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 120 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
چمدان خودکار دروازه سد عابر پیاده ، سیستم بارکد سد دروازه امنیتی سه بازو
| مصالح ساختمانی: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذر: | عرض گذر: ≤600 میلی متر |
| نوع: | چرخ چرخ سه پایه ای |
4 Passage Lane Temperature Face Detection ESD Flap Barrier Gate
| نوع: | واحد تک هسته یا دو هسته |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-70 ℃ |
| گواهی: | CE |
تشخیص حرارتی ضد له شدن Zkt Eco Single Lane Flap Barrier برای آکواریوم
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| اندازه: | 1200*200*1000 میلی متر |
| نام محصول: | دروازه های گردان محافظ فلپ امنیتی |
قیمت کارخانه عمده فروشی دروازه مانع نوسانی ضد آب در فضای باز با دستگاه QR Code Reader
| نوع کنترل دسترسی: | اثر انگشت، کارت RFID |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
بسته حباب غرفه های محافظ امنیتی موبایل ضد آتش فایبرگلاس
| اندازه محصول: | 1.5 * 2.5 * 2.4M (یا اندازه سفارشی) |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / فولاد رنگی |
| طول عمر: | بیش از 20 سال |
تشخیص کد اثر انگشت صورت SUS304 Flap Barrier Gate برای مرکز تناسب اندام
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| عرض عبور: | 600 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC220V/110V،50/60Hz |
دروازه مانع فلپ اتوماتیک برای ورودی عابر پیاده RFID ساختمان اداری
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
اسکنر نوری صورت Swing Barrier Gate RFID Bi Directional Pass Barrier System
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 120 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
اکریلیک شیشه SS316 0.6s دروازه سد فلپ 40 نفر / دقیقه
| تایپ کنید: | واحد تک هسته یا دو هسته |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-70 ℃ |
| گواهی: | CE |

