همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
دروازه مانع سوئیچ سریع با خواننده کد QR RFID
| ابعاد: | 1200 (ل)*300 (w)*1000 (ساعت) میلی متر |
|---|---|
| قدرت کار: | AC 110V / 60Hz |
| مواد: | از فولاد ضد زنگ 304 |
Single Persone Space Portable Security Sentry Box اندازه پیش ساخته سفارشی
| اندازه محصول: | سفارشی |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / فولاد رنگی |
| رنگ: | رنگ استیل ضد زنگ |
دروازه مانع چرخش بیومتریک
| اندازه محصول: | 1500 * 120 * 1000 میلی متر |
|---|---|
| کاربرد: | پروژه های بهداشتی ، هتل ، سفره خانه ها ، بیمارستان ها ، ساختمان های اداری ، گمرک ، آژانس ها ، جاذبه |
| مواد: | استیل ضد زنگ 304/316 |
تشخیص بیومتریک دروازه سد فلپ DC24V برای ایستگاه مترو
| تایپ کنید: | واحد تک هسته یا دو هسته |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-70 ℃ |
| گواهی: | CE |
دپارتمان های دولتی کیوسک نگهداری لوکس اندازه و رنگ سفارشی
| اندازه محصول: | (120 * 150 * 240 سانتی متر) می تواند سفارشی شود |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / فولاد رنگی |
| رنگ: | با توجه به نیاز مشتری |
دروازه مانع ورودی نیمه اتوماتیک SS304 دراپ بازو 60 سانتی متری سه پایه
| ارتباط: | ارتباط RS485 |
|---|---|
| برنامه: | فضای باز، هتل، فرودگاه |
| ODM/OEM: | پذیرفته شد |
تست CE ESD Smallest Quick Pass Swing Gate Barrier سرعت موتور بدون جاروبک DC
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
دروازه اتوماتیک سرعت پیاده دو طرفه دروازه خنثی برای ایستگاه مترو
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
مانع ورود عابر پیاده برای ورزشگاه ها سیستم کنترل دسترسی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
ESD در محیط داخلی و بیرونی Turnstyle حفاظت از عابرین پیاده در کارخانه های الکترونیک
| سازگار: | کنترل دسترسی تست کننده ESD |
|---|---|
| نام محصول: | سبک چرخش ESD |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |

