همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
کارت هوشمند تورنستیل چرخشی برقی مانع دروازه IP54 با رابط RFID
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
Anti Collision RFID Fingerprint Full Height Turnstile SUS304 Four Arm Gate
| تایید: | RFID، اثر انگشت، صورت اختیاری است |
|---|---|
| نوع: | ورودی تک |
| رابط ارتباطی: | RS485 (فاصله، فاصله TCP ≤1200 متر. |
کارت RFID خودکار دروازه مانع تشخیص چهره کنترل دسترسی گردش عابر پیاده
| نام محصول: | گردان های عابر پیاده |
|---|---|
| اندازه: | L1200*W280*H980mm، 1400*300*980mm |
| مواد: | استاندارد داخلی فولاد ضد زنگ 304# |
درب فلپ استیل ضد زنگ چین قیمت کارخانه سازنده با نویز کم مچ بند حرارتی قابل چاپ nfc تورنی
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
ESD دروازه با RFID کارت خوان 8 اینچ صفحه نمایش مچ بند تست کننده
| اندازه نمایش: | 8 اینچ |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220 /110 V (AC) |
| ولتاژ عملیاتی: | ورودی AC220V خروجی DC12V |
چرخش اتوماتیک انعطاف پذیر اتومبیل گردان فولاد ضد زنگ بادوام برای فروشگاه ها ، سوپرمارکت
| اندازه محصول: | قطر: قطب اصلی: Φ168mm ارتفاع: 1000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسان خودکار ستون ها |
زنگ هشدار سه پایه گیتس امنیتی نیمه اتوماتیک CE تأیید شده است
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| کاربرد: | شرکت ، هتل ، فرودگاه |
| ODM / OEM: | پذیرفته شده |
کارت هوشمند چرخش اتوماتیک استوانه ای تشخیص چهره برای فرودگاه دفتر
| ارتباط: | RS485 یا TCP/IP |
|---|---|
| ماده قطبی: | فولاد ضد زنگ 304 |
| وزن: | 30 کیلوگرم |
عرض عبور 600 میلیمتر دروازه مانع سه پایه تمام اتوماتیک با گیرنده سکه / عملکرد شمارنده
| برنامه: | توالت پولیک، پارک، ساختمان اداری، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
دکمه کنترل از راه دور توالت و اتوبوس Tripod Turnstile Gate
| مصالح ساختمانی: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذر: | ≤600 میلی متر |
| سیگنال خروجی: | سیگنال رله استاندارد |

