همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
تورنستیل تشخیص دیجیتال صورت ، سیستم کنترل دسترسی دروازه مانع چرخش
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
| برنامه: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
کارت RFID اثر انگشت اثرانگشت صورت با ارتفاع کامل برای ورزشگاه در فضای باز IP62
| اندازه محصول: | 2400*1350*2260mm یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| نوع: | گردان دسترسی دوگانه تمام ارتفاع |
فولاد ضد زنگ 304 چرخ دنده تشخیص چهره 30 نفر / دقیقه سرعت عبور
| قطر ستون: | 168 میلی متر |
|---|---|
| عرض عبور: | 550mm-900mm |
| منبع تغذیه: | AC220V/110V |
سیستم کنترل دسترسی از جنس استنلس استیل سرعت بالا در برابر سد جاده Edestrian
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
دروازه اتوماتیک سرعت پیاده دو طرفه دروازه خنثی برای ایستگاه مترو
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
چرخ دنده ی داخل و خارج پیاده رو با تشخیص چهره
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | 1400*300*1000 میلی متر |
| نام محصول: | چرخ دنده ی خط سرعت |
چرخ دنده ای برای کنترل دسترسی عابر پیاده
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | ۱۲۰۰/۱۴۰۰*۳۰۰*۱۰۰۰ میلی متر |
| نام محصول: | شناسايي صورت سوينگ تورنستيل |
دوربين rfid نصف ارتفاع چرخ دارها
| نام محصول: | کارت هوشمند RFID دروازه مانع نوسانی برای تئاتر کتابخانه مدرسه در کنترل از راه دور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح مسکن: | استاندارد داخلی 304# فولاد ضد زنگ |
304 فولاد ضد زنگ RFID اثر انگشت صورت درهم آمیخته شده همه در یک پروژه دولتی
| نام محصول: | گردان ریلی پرسرعت |
|---|---|
| ابعاد (مسطح): | 3000 * 300 * 1000 میلی متر یا cusotmzied |
| وزن: | 350 کیلوگرم |
دروازه سد سه پایه سه اتوماتیک امنیتی ، سه میله فلزی
| نام محصول: | گردان سه پایه |
|---|---|
| اندازه: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |

