همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
بند مچی / تست کننده کفش ESD با صفحه LCD ، تورنستیل اتوماتیک ، کارت خوان
| بعد پدال: | (W)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| تنظیم کفش راست: | 750kΩ-35MΩ |
| ابعاد ابزار: | (W)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
پیچ های گردشی ارتفاع کمر عابر پیاده سیستم کنترل دزدگیر بی سیم را کنترل می کند
| نام محصول: | دروازه سد فلپ عابر پیاده |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 300 * 1000mm |
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
سیستم کنترل دسترسی اثر انگشت ورودی ورودی گردان برقی دروازه برقی استیل
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200/1400 * 280 * 990 میلیمتر |
| زمان باز / بسته شدن: | 0.6 ثانیه |
تورنیکتیک نیم قد بلند کارت Rfid عمودی برای مدرسه ، ایستگاه اتوبوس و ورزشگاه
| مصالح ساختمانی: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذر: | ≤600 میلی متر |
| نام محصول: | گردان های نیم قد |
تست CE ESD Smallest Quick Pass Swing Gate Barrier سرعت موتور بدون جاروبک DC
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
سد دروازه سه پایه تمام اتوماتیک SS304 با برنامه خود چک
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
تورنستیل سه پایه سه پایه سه پایه مانع دروازه RFID با کارت خوان IC / ID برای ایستگاه مترو
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
|---|---|
| برنامه: | توالت پولیک، پارک، ساختمان اداری، باشگاه و غیره |
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
چراغ صفحه نمایش LED هشدار دروازه مانع برای ایستگاه اتوبوس ، سالن نمایشگاه و فرودگاه
| نام محصول: | مانع چرخش عمودی |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| وزن خالص: | 120 کیلوگرم در هر جفت |
دسترسی پاساژ دروازه سد چرخش اتوماتیک امنیتی برای ایستگاه / استادیوم / دانشگاه مترو
| نام محصول: | دروازه مانع تاب |
|---|---|
| نوع: | تمام اتوماتیک |
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر |
کارت IC / ID درب ورودی مانع خودکار فلپ کنترل دستی دستی گردشی RFID
| سنسور IR: | 4-6 جفت |
|---|---|
| برنامه: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
| نام محصول: | گردان دو بال 900 میلی متری |

