همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
1.8M Full High Turnstile with 304 Stainless Steel Construction and IP54 Protection for Secure Dual Lane Entry
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
درب چرخشی سریع درب نوری Speedlane با سرعت بالا و با شیشه کشویی LED قابل مشاهده
| ارتفاع نرده شیشه ای: | 1.8 متر، 1.4 متر، 1.2 متر، کمتر از 1 متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه با سرعت بالا به سبک کشویی |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
Anti tail Security RFID Reader Pedestrian Flap Barrier ، تورن تراکتور الکترونیکی برای پاساژ ساختمان
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
مکانیزم دروازه سد تورنستیل فرودگاه جمع شده اتوماتیک دو موتوره
| تایپ کنید: | تورنستیل فلپ دو موتوره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
توالت فرنگی نیم قد بلند سکو ورودی استخر شنا / توکن
| برنامه: | ورودی توالت عمومی ، استخر شنا |
|---|---|
| قطر سکه: | 18 میلی متر ~ 30 میلی متر |
| تایپ کنید: | اندازه عمودی اندازه کوچکتر |
بهترین فروش تورنستیل سه پایه اتوماتیک / تورنستیل بچه گانه در خارج از مانع اثر انگشت قد کمر RFID
| عرض عبور: | 600 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
صفحه نمایش دیجیتال SS304 Flap Gate Barrier Anti Static Turnstile Tester Test
| نظارت: | 4.3 اینچ |
|---|---|
| لوازم جانبی: | مچ بند، کفش راست و چپ |
| نرم افزار کنترل: | نه |
تورنستیل چرخشی دروازه ای تاب دار SUS304 تشخیص چهره برای پیشخوان شمارنده
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
| بعد: | 1400 * 168 * 1000 میلی متر |
رنگ با کیفیت بالا 304 فولاد ضد زنگ ضد زنگ کودکان Swing Barrier Gates Customizd Logo Color موجود است
| اندازه محصول: | 1200*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| نام محصول: | دروازه های مانع چرخش کودکان |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
RS485 تورنستیله فرودگاهی گردان های ورودی اتوماتیک با تشخیص چهره
| تایپ کنید: | هسته تک هسته ای و دو هسته ای ، دروازه SPPed High |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS485 / سیگنال رله |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |

