همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
NFC Reader Swing Barrier Turnstile Bank Office Metro Supermarket Swing Gate
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
اکریلیک مانع خط سرعت دروازه Turnstiles LED روشنایی کابینت جامد
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
| برنامه: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
تورنستیله مانع چرخش سریع 45 نفر در دقیقه برای مرکز خرید ایستگاه مترو
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
Office Gym 40 - 60p/M Portable Turnstiles Passageway Facial Recognition Turnstiles
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
60 سانتی متری خارجی Flap Barrier Turnstile Fingerprint 2 Paths Access Control راه حل ورودی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
304 فولاد ضد زنگ شیشه ای چرخش کامل بالا چرخ دوگانه کانال های ورزشگاه دروازه قفل سیستم امنیت درجه
| اندازه محصول: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید: | گردان دسترسی دوگانه تمام ارتفاع |
سیستم دسترسی سه پایه کنترل دسترسی ، ورودی تورنیکت با بارکد خوان اثر انگشت
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع خروج اضطراری باشگاه با تشخیص اثر انگشت
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 180 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
گردان مترو از جنس استنلس استیل 304/316 با تک موتور/دو موتور DC12V/DC24V
| Humidity: | 5%~95% |
|---|---|
| Type: | Single Or Double-motor |
| Product Name: | Subway Turnstile |
بیومتریک RFID خودکار فلپ دروازه مانع سرعت بالا اندازه سفارشی برای پارک
| دمای کاری: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| حالت کنترل: | از راه دور / اثر انگشت / بلیط / کارت |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |

