همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
رابط مانع چرخش عابر پیاده Semi Automatic Control Passager Security RS485 / TCP / IP
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
CE مانع بازوی چرخش زاویه 180 درجه / مانع چرخش اتوماتیک عابر پیاده را تأیید کرد
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسان اتوماتیک پل |
دریچه مانع کننده فلپ موتور قلم مو برای تورنستیل های سیستم های اتوماتیک ساختمان اداری / بیمارستان
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200/1400 * 280 * 990 میلیمتر |
| ولتاژ کاری: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
سیستم های امنیتی ورودی راهروی هوشمند دو لاین نیمی از ارتفاع
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی هوشمند و دو راهی با خط RFID / کارت اثر انگشت |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
ضد پانچ 0.6 ثانیه شیشه معتدل تورنستیل
| گواهی: | CE |
|---|---|
| اندازه: | L1500*W120*H1000mm |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
RFID QR Barcode Swing Gate Turnstile Face Face for Hotels
| نام محصول: | دروازه سرعت |
|---|---|
| مناسب برای: | داخلی خارجی |
| قالب Wiegand: | 26/34 |
دروازه ی سرعت در شکل قایق بادبانی دروازه ی امنیتی برای ورود و کنترل ایمنی
| نام محصول راه کنترل: | دروازه سرعت چین |
|---|---|
| مقدار مادون قرمز: | 8-12 جفت به طول بستگی دارد |
| نوع: | تمام اتوماتیک |
چرخ و فلک ورود به باشگاه با اسکنر QR و بارکد، چرخ و فلک ورودی نوسانی برای کنترل دسترسی به استادیوم
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID ، کد QR |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 |
دروازه سد فلپ جمع شونده از جنس استنلس استیل ، تورنستیل چرخان کنترل چند دسترسی دو جهته
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه 304 SUS |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
کنترل دسترسی بیومتریک فلپ ، دروازه مانع اتوماتیک برای کتابخانه / تئاتر
| نام: | دروازه مانع برای کتابخانه |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200*280*980 میلی متر |
| اندازه بسته: | 1480/1280*370*1070 میلی متر |

