همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian security gates ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
چرخ دنده ی داخل و خارج پیاده رو با تشخیص چهره
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | 1400*300*1000 میلی متر |
| نام محصول: | چرخ دنده ی خط سرعت |
دروازه چرخش امنیتی DC 24V هوشمند کنترل دسترسی ، دروازه های چرخش فرودگاه
| نام محصول: | چرخ دستی کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
درب شیشه ای چرخش اثر انگشت شیشه ای درب بازدارنده فلت با ارتفاع فلپ
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 45 نفر در دقیقه |
| استفاده: | مرکز ایستگاه مترو |
سیستم دسترسی خودکار برای مترو متشکل از آشکارساز امنیتی دروازه گردشی فلزی Swing
| اندازه شکل درب تشخیص فلز: | 2220 H × 820 W × 550 (عمیق) (میلی متر) |
|---|---|
| نرخ عبور: | بیش از 60 نفر/هر دقیقه |
| برنامه: | سرپوشیده یا فضای باز (مورد ضد آب) |
کم نویز RFID Turnstile Gate Control Access Control Gym Reset Auto Turnstile Barrier Gate
| اندازه محصول: | 1200*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
دور کمر عابر پیاده تکی / دو جهته برای زمین های بازی و پارک های موضوعی
| برنامه: | دفتر / سالن بدنسازی / ورودی گواهی تناسب اندام |
|---|---|
| سطح حفاظت: | IP54 |
| اندازه: | استاندارد یا سفارشی |
زندان دو پاساژ فلپ تورنستیله درب اتوماتیک شیشه ای با امنیت بالا
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تست کننده ESD: | صفحه نمایش LCD و نرم افزار (اختیاری) |
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
بارکد RFID درجه تشخیص چهره سه پایه دروازه تورنستیل
| فاصله شناسایی: | 0.3-0.5 متر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
| مواد ظاهری: | بدنه آلیاژ آلومینیوم، پانل شیشه ای سکوریت |
درب مانع باله فولادی ضد زنگ با گذرگاه 550-600 میلیمتری و تستر ESD
| عرض عبور: | 550mm-600mm |
|---|---|
| سرعت پاس: | 30-40 نفر در دقیقه |
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
دروازه سرعت دوربين نوري با 1400x300x1000mm کابينت و منبع برق DC12V
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID ، کد QR |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |

