همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian security gates ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
امنیت بالا تشخیص چهره دروازه موانع سوئیچ سرعت بالا فولاد ضد زنگ 304
| فرکانس: | 50 هرتز یا 60 هرتز |
|---|---|
| رطوبت: | 0-95٪ |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
سرعت موانع حرکت دروازه تولید فروشگاه موانع سوئیچ پشتیبانی 600mm عرض درب فلپ کنترل دسترسی
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID |
|---|---|
| زمان باز/بسته: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | TCP/IP |
ضد زنگ فولاد دو جهته سه پایه تورنستیل دروازه عابر پیاده با خواننده RFID
| نام محصول: | قیمت رقابتی استریپود |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*980 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
درب فلپ استیل ضد زنگ چین قیمت کارخانه سازنده با نویز کم مچ بند حرارتی قابل چاپ nfc تورنی
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
امنيت فرودگاه 40 پين م موانع سوينگ دوربين شناسايي صورت
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| نوع نمایش: | صفحه نمایش LCD نمایشگر صورت |
|---|---|
| عرض خط: | 55-130 سانتی متر |
| بعد: | 1400*200*1000mm (L*W*H) |
دروازه تورنستیل سه پایه فولاد ضد زنگ هوشمند 3 بازو برای ترافیک / ساختمان اداری
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
2 کانال دروازه تورنتو سه پایه ضد پرش مادون قرمز بدون تماس
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، ضخامت آن کمتر از 1.3 میلی متر نیست |
|---|---|
| گارانتی: | 1 سال |
| طول بازو: | 510 میلی متر |
فلپ دروازه امنیتی OEM ODM با تشخیص چهره با سیستم شمارنده ESD
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
ESD Security Turnstile Gate RS485 Communication Interface
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |

