همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian security gates ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
چرخاننده نوری بافل شیشه ای بالا بافل کنترلر دو کاناله دروازه مانع چرخشی برای خروج
| اندازه محصول: | 1200*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
فولاد ضد زنگ برس تمام قد دروازه Qr کد اسکنر مدیریت کانال عابر پیاده
| اندازه محصول: | 150 (ل)* 135 (w)* 225 (ساعت) سانتی متر |
|---|---|
| کاربرد: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
| عرض عبور: | 60 سانتی متر (یا سفارشی) |
دروازه تاب چرخشی امنیتی مدرسه
| کاربرد: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1400 * 65 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
مانع ورود عابر پیاده برای ورزشگاه ها سیستم کنترل دسترسی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
دوربین Wifi شبکه 12 ولت Wiegand نوسان سد دروازه بدون تشخیص لمس تشخیص چهره
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
304 استانداردی فولاد ضد زنگ سفارشی OEM دروازه عبور امنیتی امنیتی بالا دروازه ی تک برای مردم
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID |
|---|---|
| مانع باز/بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | TCP/IP |
درب گردان امنیتی از جنس استنلس استیل
| درخواست: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| ابعاد: | 1400 * 300 * 1000 میلی متر |
| منبع برق: | AC100V-240V |
مچ بند NFC سیلیکونی درب های امنیتی 13.56 مگاهرتز RFID هوشمند
| اندازه: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
درب گردان کشویی با ارتفاع نیم ارتفاع با کد QR / کنترل دسترسی RFID
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
گذر سریع عابر پیاده با سرعت بالا اثر انگشت دو بال فلپ مانع تورنستیله
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| کاربرد: | داخلی خارجی |

