همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian security gates ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
RS485 TCP IP Guest Management دروازه ورودی محل برگزاری تورنستیله برای بدنسازی
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | داخلی خارجی |
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
دروازه مانع چرخشی شیشه ای سرعت بالا با سیستم تشخیص چهره ضد پرش
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
دروازه بازوی بازوی تمام اتوماتیک فلزی 304 ضد زنگ برای معلولین
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
سیستم کنترل دسترسی RFID کد QR
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W120 * H1000 میلی متر |
سیستم کنترل عابر پیاده ضدآب 304SS دور کمر بالا گیت
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
کنترل دسترسی عابر پیاده درب Swing Barrier Gate با رابط RFID
| اندازه محصول: | قطب اصلی: Φ168 میلی متر ارتفاع: 1000 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | 304/316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 85 کیلوگرم / مجموعه |
درب گردان چهرهنگار ZK با طول 1400 میلیمتر از جنس استیل ضدزنگ و دارای استاندارد IP54
| رابط ارتباطی: | Rs232 ، RS485 |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2s |
| نوع کنترل دسترسی: | تشخیص چهره ، کارت RFID |
نمایشگر مانع گردش بیومتریک بیومتریک فرودگاه امنیتی ضد دم برای مدرسه / هتل
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 980mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
چرخ دنده سرعت بالا خط دروازه چرخش rfid نیم چرخان ارتفاع برای دسترسی ورودی عابر پیاده
| سرعت عبور: | 50 نفر در دقیقه (آی سی کارت) |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
کنترل دسترسی دروازه تورنستیله فلپ ایمنی با صفحه LCD QR Code Reader NFC Reader
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |

