همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 751 محصولات.
مانع کار دروازه مانع پایدار دروازه کامل اتوماتیک در محل پارک هوشمند
| وزن خالص: | 50 کیلوگرم |
|---|---|
| وزن ناخالص: | 56 کیلوگرم |
| مواد: | فولاد نرم نورد سرد/فولاد ضد زنگ |
مانع پارکینگ اتومبیل مدیریت خودرو ورودی با سیستم پارکینگ / ردیاب خودرو
| مواد: | فولاد نرم نورد سرد/فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| افزایش زمان: | 3-6 ثانیه |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
توربو صندلی چرخان Silvery Swing Speed Gate Turnstile داخلی / فضای باز ضد آب ضد آب
| نام محصول: | چرخش سرعت دروازه |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم |
سیستم ورودی پارکینگ اتومبیل ورودی / خروجی IC کارت خوان کارت گیت با کنترل رایانه
| برنامه: | محوطه پارکینگ |
|---|---|
| منبع تغذیه: | سیستم مدیریت پارکینگ هوشمند |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
دروازه مانع چرخش اتوماتیک با شمارنده برای سیستم کنترل دسترسی بیومتریک
| نام محصول: | دروازه مانع چرخش اتوماتیک با شمارنده برای سیستم کنترل دسترسی بیومتریک |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع چرخشی تک یا دو جهته برای منطقه اقامت و گردشگری
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی تک یا دو جهته برای منطقه اقامت و گردشگری |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه سد اتوماتیک چرخش سریع سرعت برای فرودگاه ایستگاه و سالن بدن سازی
| نام محصول: | دروازه سد اتوماتیک چرخش سریع سرعت برای فرودگاه ایستگاه و سالن بدن سازی |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع چرخشی TCP / IP با کارت RFID / اثر انگشت در سیستم کنترل دسترسی
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی TCP / IP با کارت RFID / اثر انگشت در سیستم کنترل دسترسی |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع چرخش دسترسی عابر پیاده با سیستم تشخیص بیومتریک / سیستم ESD
| نام محصول: | دروازه مانع چرخش دسترسی عابر پیاده با سیستم تشخیص بیومتریک / سیستم ESD |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور
| نام محصول: | دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |

