همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 751 محصولات.
Prestige QR / بارکد اسکنر Turnstile
| نام محصول: | دروازه کنترل دسترسی QR / بارکد |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*980mm |
304 SS مواد درب چرخ دار با سرعت بالا برای کنترل دسترسی در فضای باز
| نام محصول راه کنترل: | دروازه کوچک چرخ دار با سرعت بالا |
|---|---|
| نوع: | تمام اتوماتیک |
| روش ارتباط: | TCP/IP یا RS485 |
فولاد ضد زنگ قابل تنظیم آرم ویژه دو طرفه دروازه مانع چرخش / تورنستیل اتوماتیک
| وزن ناخالص: | 50 کیلوگرم در مجموعه |
|---|---|
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
به طور معمول 40 نفر / حداقل سرعت عبور دروازه مانع چرخش ، تورنستیل امنیت آسان عملکرد
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسانی هوشمند پل |
دروازه سد ورودی و خروجی بوم ، دروازه سد اتومبیل هوشمند فولاد سرد
| نام: | دروازه سد ورودی و خروجی بوم |
|---|---|
| نوع میله: | میله مستقیم / تاشو / محکم / قابل توسعه |
| اندازه محصول: | 340 * 280 * 1050 میلی متر |
سیستم کنترل دسترسی تورنستایل های بیومتریک ، سه پایه نیم قد گردان
| کاربرد: | توالت پولیک، پارک، ساختمان اداری، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
سوپر مارکت خروجی / ورودی با سرعت بالا و کنترل دسترسی دسترسی عملکرد هشدار ضد عجله
| نام محصول: | دروازه مکانیزم مانع فلپ LED دو جهته RFID برای موزه ساختمان اداری |
|---|---|
| ولتاژ کاری:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه از |
امنیت عمودی Tripod Turnstile Gate ، کارت خوان هوشمند Trop Arms Turnstile Access
| نام محصول: | گیت مانع امنیتی سه پایه عمودی با بارکد Qr اثر انگشت RFID |
|---|---|
| ولتاژ کاری:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| سرعت حمل و نقل: | 30-40 نفر در دقیقه |
تورنستیله دروازه ESD هوشمند 12VDC SUS304 Esd Speed Gate
| نام محصول: | تورنستیله دروازه سرعت |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-50℃ |
دروازه خودکار ضد له شدن دروازه مانع دو طرفه با تشخیص چهره نوری با سرعت بالا درب بازدارنده چرخشی
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |

