همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
گیت ESD کنترل دسترسی 8 اینچی ESD Stainless Steel 304 Gate Tester ESD
| نام محصول: | سیستم دروازه Turnstile ESD |
|---|---|
| نظارت کنید: | 8 اینچ |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
سیستم کنترل دسترسی اثر انگشت گیت تورنستیلل چرخشی سیستم ترموستات
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
روشن / خاموش زمان 1-2 ثانیه دروازه مانع چرخشی امنیت عابر پیاده مکانیکی
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دستگاه هشدار هوشمند کنترل دستیابی به دروازه اتوماتیک پیاده رو VIP و معلول
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
TCP / IP Fast Pass Auto Security Speed Gate Turnstile with RFID Reader DC 24V
| نام محصول: | 304 دروازه Turnstile Speed Speed |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400*310*1000mm |
| اندازه بسته: | 1480*380*1080mm |
تورنستیل اتوماتیک سرعت دروازه ورودی کارخانه ورودی زیر 240 ولت
| اندازه محصول: | 1400 x 65 W x 1000 میلیمتر |
|---|---|
| وزن خالص: | 80 کیلوگرم |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 (سفارشی) |
تورنستیل اتوماتیک ایستگاه چرخش دروازه ایستاده دور کمر ، تورنستیل چرخش دروازه Swing
| نام محصول: | دروازه سد تاب اتوماتیک ارتفاع دور کمر برای ایستگاه های فرودگاه هاورپورت |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
کنترل دسترسی SUS304 IP54 ESD Tester Gate Esd Turnstile System
| نام محصول: | سیستم دروازه تورنستیل Esd |
|---|---|
| نظارت کنید: | 8 اینچ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
IP54 220v AC Power Flap Barrier Gate الکترونیکی دروازه نوری ارتفاع دور کمر
| نام محصول: | دروازه مانع فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*990 میلی متر |
| اندازه بسته: | 1280*370*1070 میلی متر |
دروازه مانع تاب سوپرمارکت با شمارش LED و سنسور مادون قرمز
| نام محصول: | دروازه مانع تاب سوپرمارکت با شمارش LED و سنسور مادون قرمز |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |

