همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
دروازه ی سرعت در شکل قایق بادبانی دروازه ی امنیتی برای ورود و کنترل ایمنی
| نام محصول راه کنترل: | دروازه سرعت چین |
|---|---|
| مقدار مادون قرمز: | 8-12 جفت به طول بستگی دارد |
| نوع: | تمام اتوماتیک |
تورنستیله گیت سرعت بدون برس با امنیت بالا
| نام محصول: | دروازه سرعت چرخش |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم |
سوپرمارت سوئیچ دروازه مانع با درب تابنده شمارنده / اتوماتیک برای مدیریت شارژ
| نام محصول: | چرخش دروازه کشویی با پیشخوان برای سوپرمرت و مدیریت شارژ |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
شمارنده الکترو مکانیکی دروازه مانع چرخش برای گردشگری و GYM
| نام محصول: | شمارنده الکترو مکانیکی دروازه مانع چرخش برای گردشگری و GYM |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| محیط کار: | محیط کار: داخل / خارج از منزل (با چادر) -10 ℃ ~ 70 |
کارت شناسایی شناسه بارکد IC ورودی گیت های امنیتی در مدیریت شارژ
| نام محصول: | کارت خوان آی سی بارکد دروازه بافل نوسان اتوماتیک در مدیریت شارژ |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
فولاد ضد زنگ هوشمند دروازه سد ورودی و خروجی اتوماتیک
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دکمه کنترل از راه دور چرخاننده چرخش تابنده دروازه چرخش نیمه بلند چند خواندن
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع چرخش خودکار دو طرفه دو طرفه ، دروازه چرخش برقی با رابط ارتباطی RS485 / 232
| نام: | دروازه مانع چرخش اتوماتیک |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200 * 280 * 980 میلی متر |
| اندازه بسته: | 1480/1280 * 370 * 1070 میلی متر |
دروازه مانع Smart Swing با کارت RFID / اثر انگشت برای مدیریت ساختمان
| نام محصول: | دروازه مانع Smart Swing با کارت RFID / اثر انگشت برای مدیریت ساختمان |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه سد اتوماتیک جمع شونده فلپ با RS485 و رابط سیگنال رله
| نام محصول: | دروازه مانع فلاپ جمع شدنی |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| بندر ارتباطی: | RS485 ، TCP / IP |

