همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ tripod access system ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
Silver TTripod Turnstile Gate SUS Security سه میله فلزی 110 ~ 240 ولت AC
| ODM/OEM: | پذیرفته شد |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
| جهت: | یک طرفه، دو جهته قابل تنظیم |
اسکنر بارکد گردان سه پایه کامل اتوماتیک Hs کد 110 ولتی برای استادیوم
| طول بازو: | 51 سانتی متر |
|---|---|
| دمای کاری: | -15℃~+75℃ |
| حداکثر عرض دسترسی: | 600 میلی متر |
کنترل هوشمند دروازه های دستی سه پایه Turnstile Gate / DC24V
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| زمان باز / بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
کنترل دسترسی دسترسی به خواننده RFID تورنتو سه پایه Turnstile Gate تورنسیل استیل
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
عملکرد بیومتریک تورنت سه پایه دروازه نورد با شمارنده در فولاد ضد زنگ ضد زنگ
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| زمان باز / بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
شمارنده دیجیتال اتوماتیک سکه بارکد سیستم کنترل دسترسی دسترسی به قیمت سه پایه تورنستیل
| سرعت عبور: | 30 نفر در دقیقه |
|---|---|
| ضخیم فولاد: | 1.5 میلی متر یا desgin سفارشی |
| سیستم کنترل دسترسی: | شمارنده، اثر انگشت، nfc، zk reader |
سیستم های مدیریت بلیط تورکستیل بارکد اتوماتیک / کد Qr برای منطقه گردشگری ، موزه ، ورودی سینما
| نام محصول: | سیستم مدیریت بلیط |
|---|---|
| کاربرد: | ایستگاه مترو، ایستگاه اتوبوس، منظره، سینما تئاتر، استادیوم، کنسرت و غیره |
| نوع: | دروازه تورنستیل با سیستم مدیریت بلیط |
کارت RFID Double Reader Tripod Turnstile Gate ، راه حل های کنترل ورودی
| مصالح ساختمانی: | استاندارد 304 # فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذرگاه: | ≤600 میلی متر |
| عبور از جهت: | دو جهته یا منفرد (قابل تنظیم) |
هشدار تایید شده دروازه سد دریچه جمع شونده ، مانع کنترل دسترسی با سنسور IR
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200/1400 * 280 * 990 میلیمتر |
| اندازه بسته: | 1280/1480 * 370 * 1070 میلی متر |
چراغ راهنمای LED ایستگاه مترو تورنستیل فلپ کنترل دسترسی دسترسی به فلپ برای ساختمان اداری
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |

