همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ tripod access system ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
سنسورهای نوری 0.6s دروازه مانع جمع کننده فلپ ضد درب
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تایپ کنید: | کاملاً اتوماتیک |
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
Mechanism Zk RS485 Fingerpring Slap Turnstile Gate 0.2 Second
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
|---|---|
| جهت: | داخل یا خارج، یا به دو صورت |
| ضمانت: | 1 سال |
Metro Security Turnstile Gate Three Roller Indoor Outdoor با اسکنر اثر انگشت صورت
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
TCP IP فلپ مانع دروازه دور کمر دو طرفه چرخش گردن فولاد ضد زنگ
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
SS 304 / 316 3 چرخش چرخشی با دکمه / کارت / حالت عملکرد کنترل از راه دور
| اندازه: | 1200mm(L) X 280mm(W) X 1000mm(H) |
|---|---|
| نام: | دروازه چرخشی سه پایه |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304/316 |
عبور سریع از مترو Flap Barrier Gate با توابع تنظیم مجدد خودکار
| نام محصول: | عبور سریع از مترو Flap Barrier Gate با توابع تنظیم مجدد خودکار |
|---|---|
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی سکه ، کد خوان QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر ESD ، د |
| مواد بازو: | بازوی اکریلیک یا نرم |
Prestige QR / بارکد اسکنر Turnstile
| نام محصول: | دروازه کنترل دسترسی QR / بارکد |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*980mm |
کفش ایمنی سبک وزن Esd کفش کار ضد استاتیک با چهار سوراخ
| اندازه پدال: | (W) 400 mmx (L) 420 mmx (H) 20 mm |
|---|---|
| تنظیم کفش راست: | 0.01-1000MΩ ، دقت ± 5 |
| نام محصول: | تورنستیل کنترل دستی دستی خودکار سه پایه ESD |
فولاد ضد زنگ 304/316 RFID Turnstile Gate 30 - 40 نفر در دقیقه با موتور براشلس DC
| نام: | دروازه چرخشی سه پایه |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC110~240 V |
| سطح حفاظت: | IP54 |
دستگاه تست ESD کامل بدن انسان ابزار چک کننده ضد ایستاتیک ESD تست کننده کفش بند مچ دست
| سازگار: | دروازه چرخشی سه پایه ، دروازه چرخشی فلپ ، دروازه چرخاننده چرخان |
|---|---|
| نام محصول: | تجهیزات تست ESD |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |

