همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ tripod access system ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
کنترل دسترسی الکترونیکی مانع گردش گردان Rfid با کارت هوشمند
| کاربرد: | استادیوم ، منطقه پولیک ، پارک ، ساختمان اداری ، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
3 میلیون بار سیستم اتوماتیک تورنستیل ، گیت دسترسی با دوام امنیتی
| کاربرد: | ورزشگاه، منطقه پولیک، پارک، ساختمان اداری، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
تورنستیل سه پایه سه پایه سه پایه مانع دروازه RFID با کارت خوان IC / ID برای ایستگاه مترو
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
|---|---|
| برنامه: | توالت پولیک، پارک، ساختمان اداری، باشگاه و غیره |
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
سه پایه سه جانبه دروازه تورنسایلت ارتفاع نیمه بلند ، کنترل عابر پیاده تورنستیل ورودی مترو
| نام محصول: | مانع گردان سه پایه Esd با بارکد qr و اسکنر اثر انگشت و RFID خوان |
|---|---|
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی سکه ، کد خوان QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر ESD ، د |
| سرعت ترانزیت: | 30-40 نفر در دقیقه |
سه پایه ایستگاهی Turnstile و Passgate با چراغ نشانگر LED تنظیم مجدد خودکار تنظیم مجدد
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
|---|---|
| بندر ارتباطی: | RS485 ، TCP / IP |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی سکه ، کد خوان QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر ESD ، د |
بازوی چرخان سه پایه سه پایه پیاده رو RFID Turnstile Gate ، عملکرد هشدار ضد عجله
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه رقابتی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 300 * 980mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
تورنسکت چرخش دستی دو جهته کنترل یک طرفه دسترسی نیمه تمام طول سه پایه ارتفاع
| نام محصول: | چرخش سه پایه کنترل دسترسی |
|---|---|
| مواد: | 304# فولاد ضد زنگ |
| جهت دار: | دو جهته (قابل تنظیم) |
بازوی قطره ای کاملاً اتوماتیک و دو عدد تراشه دو چرخشی دروازه ای - سه غلتکی جهت دار
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1080mm (H) |
ایمنی CE تایید شده / واکنش سریع / دروازه تورنستیل سه پایه اتوماتیک با اثر انگشت / کد QR / سیستم بارکد
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 1280mm (L) * 360mm (W) * 1060mm (H) |
پارک اتوماتیک ، باشگاه ، ایستگاه ورودی مکانیکی سه پایه تورنستیل دروازه عرض عرض 600 میلی متر
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |

