همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ tripod access system ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
قفل الکترومغناطیسی دروازه تورنس استیل سه پایه Nfc کنترل خواننده برچسب مانع
| اندازه: | 420L*W340*H1000mm |
|---|---|
| محیط کار: | -10-70 درجه |
| عبور: | پاس دو جهته |
TCP / IP سکه ارتباطی درایو دارای عملکرد ورود به سیستم نیمه ارتفاع درب
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته: | کیس چوبی |
سیستم دسترسی بلیط اتوماتیک سه رول تورنتو مانع دروازه 510 میلی متر عرض بازو
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| سازگار: | سیستم تست ESD |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
ضخامت 1.5 میلی متری TCP / IP دسترسی الکتریکی esd ورودی دور کمر تک چرخ با سیستم امنیتی nfc
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| سرعت حمل و نقل: | 25 تا 30 نفر در دقیقه |
سه پایه کنترل دسترسی Turnstiles Gate / ایمنی دروازه سد عابر پیاده
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلیمتر * 280 میلیمتر * 980 میلیمتر |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
سیستم کنترل دسترسی مانع فلپ ESD Mechainsm Bi School برای مدرسه
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تست کننده ESD: | صفحه نمایش LCD و نرم افزار (اختیاری) |
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
درب مانع باله فولادی ضد زنگ 304 با ابعاد 1200x300x1000 میلیمتر، دسترسی NFC RFID
| منبع تغذیه سوئیچینگ: | 10 ٪ AC220 V 50Hz یا AC110 ± 10 ٪ V 60Hz |
|---|---|
| مادی: | 304 فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1200 * 300 * 1000mm |
دستگاه کنترل دسترسی دستگیره DC12v تستر مچ بند با سه شاخص حالت
| لوازم جانبی: | مچ بند، کفش راست و چپ |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-50℃ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
SS304 امنیت کنترل دسترسی مدیریت فلاپ مانع دروازه گره کش دروازه امنیتی برای قطار
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
سیستم کنترل دستیابی خودکار تورنسیته نشانگر دمای تشخیص چهره
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |

