همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ tripod access system ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
دستگاه ورودی یکپارچه Tripet Turnstile Gate DC Brushless Card
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| برنامه: | شرکت، هتل، فرودگاه |
| ODM/OEM: | پذیرفته شد |
درب ورودی Touch Turnstile Turned Tripod غیر لمسی برای بناهای تاریخی شهر
| اندازه محصول: | 430*330*1081 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته: | کیس چوبی |
کارت GYM اتوماتیک کنترل دسترسی Rfid تورنستیل گیت ، درب های گردشی Sus304
| اندازه: | 1200L*W280*H1000mm |
|---|---|
| طول بازو: | 510 میلی متر |
| برنامه: | سرپوشیده/فضای باز با چادر ، شرکت |
سیستم درب اسکنر دوربين چرخشی / کارت nfc عمودی سه پایه عمودی ورودی Gynasium
| برنامه: | سرپوشیده/فضای باز با چادر ، شرکت |
|---|---|
| ولتاژ برق: | AC220V/110V ± 10 ٪ ، 50Hz/60Hz |
| جهت عبور: | گذرگاه یک طرفه یا دو جهته |
سه گذرگاه ESD ESD Electric Tripod Turnstile Gate قابل حمل 3 بازوی کارگاهی
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| سرعت حمل و نقل: | 25 تا 30 نفر در دقیقه |
گیت سه پایه با RFID، 30-35 نفر در دقیقه، IP54
| MCBF: | چرخه 2500000 |
|---|---|
| رطوبت نسبی: | ≤95% بدون انعقاد |
| دمای کار: | -15 درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتیگراد |
Bi Directional SS304 Biometric Face Tripod Turnestile Gate
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
|---|---|
| جهت: | یک طرفه، دو جهته قابل تنظیم |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
گردان های کنترل دسترسی در فضای باز استیل ضد زنگ با چراغ های LED
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
سه راهی گذرگاه سه پایه تورنستیل گیت حضور بیومتریک حضور همزمان دو طرفه
| نام محصول: | نیمه خودکار یا کاملاً خودکار Type Turnstile |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |

