همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
سنسور IR فلپ موانع چرخ دنده امنیت بالا موتور سرو اتوماتیک کامل برای فرودگاه
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
فرودگاه امنیتی Swing Gate تشخیص چهره دروازه سرعت Turnstile در فضای باز لوکس Swing Barrier Turnstile
| نوع کنترل دسترسی: | اثر انگشت |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 ، TCP/IP |
رویداد در فضای باز کامل اتوماتیک چرخ چرخدار QR دروازه چرخ چرخدار بلیط بارکد یک مانع
| نوع کنترل دسترسی: | آی سی کارت، اثر انگشت |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 ، TCP/IP |
گردان شیشه ای با سرعت کار بالا و امنیت شیک گردان شیشه ای برای خدمات عمومی
| نام محصول: | 304 دروازه Turnstile Speed Speed |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400*310*1000mm |
| اندازه بسته بندی: | 1510*380*1080 میلی متر |
اسکنر بارکد گردان سه پایه کامل اتوماتیک Hs کد 110 ولتی برای استادیوم
| طول بازو: | 51 سانتی متر |
|---|---|
| دمای کاری: | -15℃~+75℃ |
| حداکثر عرض دسترسی: | 600 میلی متر |
document.title='
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
سنسور مادون قرمز دروازه سد فلپ تورنستیل با عملکرد ضد فشار / دم / تجزیه مجدد هوشمند
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
TCP / IP Fast Pass Auto Security Speed Gate Turnstile with RFID Reader DC 24V
| نام محصول: | 304 دروازه Turnstile Speed Speed |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400*310*1000mm |
| اندازه بسته: | 1480*380*1080mm |
کارت شناسایی آی سی ID بازوی قطره ای نقره ای چرخش بازدارنده سد بازوی مانع تایید شده است
| بندر ارتباطی: | RS485 ، TCP / IP |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه گردان یک بازو |
| اندازه محصول: | 1200 میلی متر (L) * 165 میلی متر (W) * 1000 میلی متر (H) |

