همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
دروازه اسکنر امنیتی کنترل دسترسی با تشخیص چهره چند منظوره
| کاربرد: | جمع آوری کرایه ، ایستگاه بلیط ، دفتر |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل: | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| جهت: | یک یا دو جهته (اختیاری) |
گیت گردان کنترل تردد عابر پیاده SUS304
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
درب های امنیتی تورنستیل سرعت بالا Bi Direction 24V DC Brushless Motor for Gyms
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1300*W200*H1000mm |
دروازه تورنستیلس سرعت فلپ استخر با گذرگاه دوربین مادون قرمز مدرن
| تابلوهای بال: | رنگ قرمز / آبی / شفاف / سیاه |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 100-240 ولت (AC) |
| میزان توان: | 40 ~ 40 نفر در هر دقیقه |
تورنستیکس کنترل دسترسی اداری دور گردان مانع فلپ عرض گذر 60 سانتی متری
| عرض عبور: | 60 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه محصول: | 120 × 30 × 100 (H) سانتی متر |
| جهت: | دو طرفه (یا یک راه اختیاری) |
304SUS تورنستیکس تشخیص چهره مانع چرخش با سرعت بالا
| تابلوهای بال: | رنگ قرمز / آبی / شفاف / سیاه |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 100-240 ولت (AC) |
| میزان توان: | 40 ~ 40 نفر در هر دقیقه |
گردان دیجیتالی تشخیص چهره 7 اینچی کنترل دسترسی به دور دروازه با سرعت بالا
| عرض خط: | 60،90،110 سانتی متر یا موارد دیگر |
|---|---|
| سرعت عبور: | 45 نفر در دقیقه |
| استفاده: | مرکز ایستگاه مترو |
گردان های ورودی اتوماتیک نمایشگاه ورزشی با اثرانگشت کد QR کارت RFID
| عرض گذر: | 600 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
| نام محصول: | گردشگاه ورودی سالن بدنسازی |
دروازه تاب چرخشی امنیتی مدرسه
| کاربرد: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1400 * 65 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
فلپ دروازه امنیتی OEM ODM با تشخیص چهره با سیستم شمارنده ESD
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |

