همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
چرخش خودکار دروازه های امنیتی تورنستیله
| نام محصول: | چرخش سه گانه |
|---|---|
| اندازه: | 1200mm (L) * 300mm (W) * 980mm (H) |
| مادی: | فولاد ضد زنگ استاندارد 304 |
چرخان کنترل دسترسی خواننده کد QR دوگانه با راه حل LED با دقت بالا ضد عقب نشینی
| نام محصول: | گردان بارکد اسکنر دو بعدی اندروید |
|---|---|
| نوع: | نیمه اتوماتیک |
| برنامه: | فضای باز و سرپوشیده |
قد کمر برنامه های تلفن همراه Tripod Turnstile Gate ، ساختمان اداری دروازه های امنیتی گردان گردان
| مصالح ساختمانی: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذر: | عرض گذر: ≤600 میلی متر |
| تایپ کنید: | گردان سه پایه سه بازو |
ورزشگاه فیلیپین در تمام فضای باز تورنستیل تمام قد / کنترل دسترسی بیومتریک در فضای باز
| اندازه محصول: | 520(L)* 175(W)* 215.5(H)CM |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 316/304 |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
تورنستیل سه پایه دسترسی بیومتریک ضد چرخش مقاوم در برابر خوردگی با سیستم Metro Rfid
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
کمر چرخش چرخش دروازه دور کمر 90 سانتی متر گسترده راحت رایگان کتابخانه دسترسی به کارت ضربه بزنید
| تایپ کنید: | تک موتوره و دو موتوره |
|---|---|
| عرض دسترسی: | 550 ~ 1200 میلی متر |
| بعد: | 1400 * 200 * 1000 میلی متر |
تشخیص چهره و مانع شمارنده چرخش گردان دماسنج Ir SUS304
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
دروازه تورنتو سه پایه مادون قرمز تشخیص چهره بدون تماس
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
|---|---|
| گارانتی: | یک سال |
| جهت: | یک طرفه، دو جهته قابل تنظیم |
پیشخوان اسکنر صورت بیومتریک سه لاین 2250 میلی متری دروازه گردان کامل
| اندازه محصول: | 4100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 316/304 |
گردان تشخیص چهره عابر پیاده دو جهته اتوماتیک برای ساختمان اداری
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |

