همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
گیت تردد تمام قد 550-600 میلیمتر عرض گذرگاه 30-40 نفر در دقیقه
| عرض عبور: | 550mm-600mm |
|---|---|
| سرعت پاس: | 30-40 نفر در دقیقه |
| منبع تغذیه: | 220 ، 110 ولت (AC) |
شناسه بارکد IC ID اثر انگشت Swing Gate Turnstile Face Facial
| اندازه: | L1500*W120*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه) |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 ، TCP/IP |
| جهت عملیاتی: | 1 طرفه |
دروازه سرعت دوربين نوري با 1400x300x1000mm کابينت و منبع برق DC12V
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID ، کد QR |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
سه پایه تمام چرخش دروازه اتوماتیک چرخش تابنده نیم قد در کنترل از راه دور جهانی
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
دروازه مانع چرخشی شیشه ای سرعت بالا با سیستم تشخیص چهره ضد پرش
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
گردان های حرارتی صورت با کارایی بالا سیستم اتوماتیک موتوری با ارتفاع کامل 1600 میلی متر
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1500 * W200 * H1000 میلی متر |
تورنستیل الکترونیکی تمام قد الکترونیکی با هزینه کم ، سیستم های امنیتی تورنستیل اندازه سفارشی
| اندازه: | 1630 (ل) * 1500 (w) * 2300 (ساعت) میلی متر (می تواند اندازه سفارشی باشد) |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| بسته بندی: | بسته جعبه ، 7cbm |
سه پایه سه پایه بازوی دروازه ای با اثر انگشت بارکد خوان RFID و ESD
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| محیط کار: | محیط کار: داخل/خارج (با چادر بالای سر) -10℃ تا 70℃ |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه از |
مانع دروازه نوسان ایمنی Swinglane تورنستیل های نیم قد بلند با خواننده کد QR
| اندازه محصول: | 140 * 30 * 100 سانتی متر |
|---|---|
| NW: | 60 کیلوگرم |
| GW: | 70 کیلوگرم |

