همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
دروازه بازوی بازوی تمام اتوماتیک فلزی 304 ضد زنگ برای معلولین
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
کد QR / NFC Turnstile Barrier Gate RFID Reader AI Facial Recognition Turnstile
| اندازه: | 1400*120*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
RS485 TCP IP Guest Management دروازه ورودی محل برگزاری تورنستیله برای بدنسازی
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | داخلی خارجی |
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
اثر انگشت بیومتریک RFID Turnstile ساختمان اداری شیشه ای درب تورنستیله
| اندازه محصول: | 1200*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
گردان های حرارتی صورت با کارایی بالا سیستم اتوماتیک موتوری با ارتفاع کامل 1600 میلی متر
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1500 * W200 * H1000 میلی متر |
اندازه گیری دما به صورت خودکار سیستم های امنیتی تورنستیل برای بیمارستان
| برنامه: | فضای باز، دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو |
|---|---|
| اندازه محصول: | ارتفاع 1450 میلی متر |
| ماده: | فولاد |
SS304 امنیت کنترل دسترسی مدیریت فلاپ مانع دروازه گره کش دروازه امنیتی برای قطار
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
Led Light RFID Safety Access Pedestrian SecuritySwate Gate Infrared Swing Gate Barrier
| نام محصول: | سد نوسان عابر پیاده |
|---|---|
| درخواست: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1400*280*1000mm |
سنسورهای نوری 0.6s دروازه مانع جمع کننده فلپ ضد درب
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تایپ کنید: | کاملاً اتوماتیک |
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
سیستم کنترل دسترسی دیجیتال مانع چرخشی دروازه سرعت دو موتور لابی باریک
| سرعت حمل و نقل: | ۴۰ نفر/دقیقه (معمولاً باز) |
|---|---|
| صفحه نمایش LED جلویی: | می توان سفارشی کرد |
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-50℃ |

