همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ road blocker system ] همخوانی داشتن 99 محصولات.
اندازه سفارشی یا جعبه نگهداری مواد مخلوط با پنجره های بلیط ، میز کار ، برق ، نور
| نام محصول: | عوارضی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1300 * 2600 * 2800 1500 * 3000x2800 mm 1500 * 3600 * 2800 1800 * 3600x2800 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
فضای کافی Tall Managemeny کنترل جعبه نگهداری عمومی / شکل بیضی خانه محافظ امنیتی
| نام محصول: | جعبه نگهبان عمومی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1300 * 2600 * 2800 1500 * 3000x2800 mm 1500 * 3600 * 2800 1800 * 3600x2800 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
جعبه نگهداری ضد زنگ ضد آب ، غرفه های محافظ امنیتی کارخانه ورودی / خروجی
| نام محصول: | غرفه کارخانه |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200x2700x2600 1500x2700x2600mm 1500x2900x2600 1700x3200x2600 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
غرفه 20 ساله بلیط در فضای باز / کلاه محافظ قابل حمل چند رنگ موجود
| نام محصول: | باجه بلیط |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1100x3000x2500 میلی متر ، اندازه می تواند مطابق با عوارض بزرگراه ساخته شود |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
جعبه نگهداری قابل حمل Easy Assembly Security برای سیستم پارکینگ ، استیل رنگی
| نام محصول: | باجه بلیط |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1300x1800x2400mm 1300x2000x2400mm 1500x2000x2400mm 1500x2500x2400 mm 1500x3000x2400 mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
عایق نگهبانی خانه
| نام محصول: | جعبه نگهبانی لوکستری شیشه ای سکوریت شده |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1800x1800x2500mm 1800x2000x2500mm 2000x2000x2500mm 2000x2500x2500mm |
| مادی: | شیشه ای معتدل |
پارک جدید طراحی / خانه نگهبان نگهبانی موبایل باغ وحش / خانه نگهبان سرگرمی دوستانه محیط زیست
| نام محصول: | جعبه نگهداری لوازم شیشه ای معتدل |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1800x1800x2500mm 1800x2000x2500mm 2000x2000x2500mm 2000x2500x2500mm |
| مواد: | شیشه ی حرارت دیده |
جعبه نگهداری فایبرگلاس کم هزینه / شیشه محافظ و غرفه هایی که به خوبی طراحی شده اند
| نام محصول: | جعبه نگهبان فایبرگلاس |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1.2 * 1.2 * 2.3M / 1.2 * 1.5 * 2.3M / 1.5 * 1.5 * 2.3M / 1.5 * 2.2 * 2.3M / 2..2 * 2.2 * 2.3M |
| مواد: | فایبرگلاس |
با تجربه نصب شده جعبه نگهداری جعبه سازگار با محیط زیست و آسان برای جمع آوری
| نام محصول: | خانه نگهبان قابل حمل |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200x1500x2400mm 1500x1500x2400mm 1500x1700x2400mm 1800x1800x2400mm 1700x2000x2400mm 2000x2000x2400m |
| مواد: | فولاد رنگی |
جعبه نگهبان پلیس استیل رنگی قابل حمل با تجهیزات کامل داخل اتاق پلیس
| نام محصول: | جعبه نگهبان پلیس |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200x1500x2400mm 1500x1500x2400mm 1500x1700x2400mm 1800x1800x2400mm 1700x2000x2400mm 2000x2000x2400m |
| مواد: | فولاد رنگی / فولاد ضد زنگ |

