همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ road blocker system ] همخوانی داشتن 99 محصولات.
مکانیزم قفل پارکینگ اتومبیل قابل شارژ باتری اتوماتیک فولاد A3
| نام محصول: | قفل پارکینگ اتومبیل |
|---|---|
| ابعاد (تخت): | 640 میلی متر L x 165 میلی متر W x 85 میلی متر H |
| وزن: | 11 |
دستگاه قفل دستی و دستی پارکینگ محافظ باتری 12 ولت
| نام محصول: | قفل پارکینگ اتومبیل |
|---|---|
| ابعاد (تخت): | 640 میلی متر L x 165 میلی متر W x 85 میلی متر H |
| وزن: | 11 |
مرکز تجهیزات پارکینگ / قفل پارک بی سیم کلید پارک از راه دور
| نام محصول: | قفل پارکینگ اتومبیل |
|---|---|
| اندازه: | 600 * 480 * 540 میلی متر |
| وزن: | 11 کیلوگرم شمال غربی |
دستگاه قفل فضای پارکینگ باتری قابل شارژ در سیستم مدیریت پارک
| مورد: | قفل پارکینگ اتومبیل |
|---|---|
| باتری: | 12 ولت 7.0 آمپر اسید سرب مهر و موم شده |
| وزن: | شمال غربی: 11.5 |
قفل پارکینگ اتومبیل سنگین اتوماتیک / بلند کردن کنترل از راه دور از راه دور
| مورد: | قفل پارکینگ اتومبیل |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | DC 12V |
| وزن: | 14.5 کیلوگرم (شمال غربی) 15 کیلوگرم (GW) |
قفل پارکینگ اتومبیل خورشیدی ضد آب ، دستگاه قفل موقعیت پارکینگ
| مورد: | GAT-ABS10 |
|---|---|
| باتری: | 6 ولت 7 آمپر با صفحه خورشیدی |
| وزن: | 11.5 کیلوگرم GW: 12.5 کیلوگرم |
قفل موقعیت پارکینگ ضد زنگ با مانع شارژی ، به مدت 4 ماه
| مورد: | GAT-ABS16 |
|---|---|
| وزن خالص: | 8 کیلوگرم |
| اندازه: | 480 * 550 * 60 میلی متر |
غرفه های محافظ امنیتی قابل حمل ، محافظ فولاد ضد زنگ خانه در فضای باز
| نام محصول: | غرفه عوارض استیل ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200x1500x2800mm ، 1500x1500x2800mm ، 1500x1700x2800mm 1800x1800x2800mm ، 1700x2000x2800mm ، 2000x25 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
خانه نگهبان فولاد ضد زنگ پیش ساخته ، محافظ مدولار کم هزینه
| نام محصول: | خانه نگهبانی فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1000x2000x2400mm 1300x2600x2400 1500x3000x2400 1500x3600x2400 1800x3600x2400 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
محافظ خانه پیش ساخته فولاد ضد زنگ در فضای باز ضد آب ، عوارض پارک محافظت در برابر صدا
| نام محصول: | خانه نگهبان فولاد Stinaless |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1000x2000x2400mm 1300x2600x2400 1500x3000x2400 1500x3600x2400 1800x3600x2400 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |

