همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ road blocker system ] همخوانی داشتن 99 محصولات.
قفل های پارکینگ اتومبیل باتری خانگی ، قفل های پارکینگ
| نام محصول: | قفل پارکینگ ماشین |
|---|---|
| اندازه: | 640 * 190 * 95 میلی متر |
| وزن: | NW 12.5 کیلوگرم GW 13 کیلوگرم |
زنگ هشدار پارکینگ داخلی / فضای باز قفل پارکینگ از راه دور قفل پارکینگ ضد آب IP54
| نام محصول: | قفل پارکینگ ماشین |
|---|---|
| اندازه: | 480 * 470 * 60 میلی متر |
| وزن: | NW 9 کیلوگرم GW 10 کیلوگرم |
قفل های پارکینگ اتومبیل استیل ضد آب A65 IP65 در رنگ مشکی قرمز نارنجی خاورمیانه
| نام محصول: | قفل پارکینگ ماشین |
|---|---|
| اندازه: | 480 * 400 * 75 میلی متر |
| وزن: | NW 11kg GW 12kg |
قفل پارکینگ اتوماتیک 5T 5M Heavy Duty Lock 30M از راه دور یک بار شارژ 3 تا 4 ماه استفاده
| نام محصول: | قفل پارکینگ اتومبیل |
|---|---|
| اندازه: | 640 * 190 * 95 میلی متر |
| وزن ناخالص: | 13 کیلوگرم |
قفل های پارکینگ اتومبیل DC6V 12AH نصب شده با آرم سفارشی پارکینگ 10 کیلوگرمی
| نام محصول: | قفل پارکینگ ماشین |
|---|---|
| اندازه: | 450*450*60mm |
| وزن: | 10 کیلوگرم |
قفل پارکینگ هوشمند ضد سرقت قفل پارکینگ وسیله نقلیه برای فروشگاه امنیتی
| نام محصول: | قفل پارکینگ اتومبیل |
|---|---|
| اندازه: | 480 * 470 * 60 میلی متر |
| وزن ناخالص: | 10 کیلوگرم |
قفل پارکینگ Soloar ضد آب IP62 در فضای باز ، قفل فضای پارکینگ از راه دور هوشمند 30M
| نام محصول: | قفل پارکینگ ماشین |
|---|---|
| اندازه: | 460*460*75mm |
| وزن ناخالص: | 8.5 کیلوگرم |
110 ولت / 220 ولت 3-4 ماهه زمان کار شارژ مجدد قفل های پارکینگ اتومبیل استیل 370 میلی متر ارتفاع بلند
| نام محصول: | قفل پارکینگ ماشین سنگین |
|---|---|
| بلند شدن قد: | 370 میلی متر |
| اندازه محصول: | 610 * 510 * 90 میلی متر |
مانع نقطه ای پارکینگ از راه دور ضد زنگ با دوام ، وظیفه سنگین 5T
| نام محصول: | مانع نقطه پارکینگ |
|---|---|
| اندازه محصول: | 480x400x75mm |
| وزن خالص: | 11 کیلوگرم |
دستگاه قفل اتوماتیک فضای پارکینگ 30M کنترل از راه دور دوباره شارژر
| نام محصول: | قفل پارکینگ ماشین سنگین |
|---|---|
| اندازه محصول: | 450 × 450 60 میلی متر ، ارتفاع 390 میلی متر |
| وزن خالص: | 11 کیلوگرم |

