همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian security gates ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
زندان اندونزی با مانع کامل گردنبند با ارتفاع کامل ورودی یک مسیر
| اندازه محصول: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید: | چرخ دنده با یک ورودی |
دروازه سد فلپ با امنیت بالا چراغ LED قابل تغییر قابل تغییر
| نام محصول: | دروازه مانع فلپ با امنیت بالا |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*280*980mm |
| اندازه بسته: | 1280*370*1070 میلی متر |
کنترل دسترسی دروازه مانع کننده فلپ ، موانع جمع شده عابر پیاده گیره القایی مادون قرمز
| نام محصول: | دروازه سد فلپ جمع شده با قابلیت تأمین امنیت با عملکرد گیره القایی مادون قرمز |
|---|---|
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
| بندر ارتباطی: | RS485 ، TCP / IP |
ضد آب فلپ مانع دروازه خودکار ESD پا جستجوگر 90 سانتی متر سیستم امنیتی گسترده
| مادی: | فولاد ضد زنگ 304 با ضخامت 1.5 میلی متر |
|---|---|
| سنسور IR: | 4-6 جفت |
| کاربرد: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
Anti tail Security RFID Reader Pedestrian Flap Barrier ، تورن تراکتور الکترونیکی برای پاساژ ساختمان
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
Prestige QR / بارکد اسکنر Turnstile
| نام محصول: | دروازه کنترل دسترسی QR / بارکد |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*980mm |
TCP IP فلپ مانع دروازه دور کمر دو طرفه چرخش گردن فولاد ضد زنگ
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
کنترل دسترسی بیومتریک فلپ ، دروازه مانع اتوماتیک برای کتابخانه / تئاتر
| نام: | دروازه مانع برای کتابخانه |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200*280*980 میلی متر |
| اندازه بسته: | 1480/1280*370*1070 میلی متر |
دریچه مانع کننده فلپ موتور قلم مو برای تورنستیل های سیستم های اتوماتیک ساختمان اداری / بیمارستان
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200/1400 * 280 * 990 میلیمتر |
| ولتاژ کاری: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
گذرگاه نوری دریچه مانع فلپ ، دو جهته اتوبوس نیمه ارتفاع صدای چرخش زنگ هشدار
| سنسور IR: | 4-6 جفت |
|---|---|
| برنامه: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
| نام محصول: | گردان فلپ دو جهته |

