همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian security gates ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
مکانیزم دروازه سد تورنستیل فرودگاه جمع شده اتوماتیک دو موتوره
| تایپ کنید: | تورنستیل فلپ دو موتوره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
دروازه های ورودی گردان گردان نیم سکه یا توکن برای ورودی استخر شنا
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
سیستم های امنیتی دروازه ورودی تورنسیل کارگاهی ، سیستم های گردشی esd با دستگاه Test
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| سازگار: | سیستم تست ESD |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
100 میلی متر باز و باریک چرخش مانع عبور سریع خواننده RFID خودکار برای لابی
| اندازه کابینت: | 1400mm (L) * 100mm (W) * 980mm (H) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 100 تا 240 ولت (AC) |
| عرض عبور: | 750 میلی متر |
60 سانتی متری خارجی Flap Barrier Turnstile Fingerprint 2 Paths Access Control راه حل ورودی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
Intelligent Tripod Turnstile Mechanism HS Code دسترسی اتوماتیک فلزیاب
| اندازه: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 30 نفر در دقیقه |
| عرض دسترسی: | 550-600 میلی متر |
اثر انگشت بیومتریک RFID Turnstile ساختمان اداری شیشه ای درب تورنستیله
| اندازه محصول: | 1200*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
تورنستیلل مانع فلاپ تشخیص چهره اسکنر حرارتی
| اندازه: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
| عرض دسترسی: | 60 سانتی متر یا (90 سانتی متر سفارشی) |
درب سرعتی تک هستهای دو طرفه تشخیص چهره یک ورودی / خروجی
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | داخلی خارجی |
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
چرخان کنترل دسترسی هسته مکانیزم با اثر انگشت صورت خوان
| اندازه محصول: | 1300*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | داخلی خارجی |
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |

