همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian security gates ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
سیستم بلیط RFID دروازه تورنستیل الکترونیکی سه پایه الکترونیکی برای Tourist CE تأیید شده است
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | ایستاده 304 فولاد ضد زنگ |
ورود و خروج باركد خوان باركد دروازه گردان سه پایه تورنسيل كنترل كنترل دسترسي
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| سازگار: | سیستم تست ESD |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
طراحی درب ستون شناسایی تصویری درب طراحی سرعت دور از راه دور چرخش نیمه ارتفاع با اسکنر ورودی
| کنترل دسترسی: | اسکنر بارکد، تشخیص دمای چهره |
|---|---|
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه (آی سی کارت) |
| تایپ کنید: | NO\NC\COM، کاملاً خودکار |
اثر انگشت و RFID سیستم های تورنستیل چرخش نیم قد ، تورنستیل ایستگاه قطار نیمه اتوماتیک
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
موتور قلم موی گردشی DC24V چرخشی تشخیص چهره یک طرفه ورودی گیتس
| اندازه محصول: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| مادی: | 304 فولاد ضد زنگ |
| طول عمر: | بیش از 15 سال |
اسکنر مکانیزم گردان الکترومغناطیسی کد درب qr برای کانال دانشگاه باز است
| IP: | 54 |
|---|---|
| جهت: | قابل تنظیم دو جهته |
| پانل بال: | مواد اکریلیک، رنگ اختیاری |
تورکننده کنترل دسترسی دسترسی درب تشخیص اسکنر حرارتی با مانع حصار ضد آب دوربین
| اندازه محصول: | 1450*1450mm |
|---|---|
| ماده: | فولاد |
| سرعت باز: | 3-10S |
404 Not Found
| نام محصول: | جعبه نگهبانی فولادی رنگی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1.2 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.7 × 2.4m 1.8 × 1.8 × 2.4m 1.7 × 2.0 × 2.4m 2.0 × 2.5 × 2.4 |
| مواد: | فولاد |
ورودی و خروج سه پایه کنترل دسترسی Turnstiles IC ID Card Fingerprint Token ESD Test
| نام آیتم: | تورنستیله سه پایه قیمت رقابتی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | 304# فولاد ضد زنگ |
| ولتاژ کاری: | AC220±10%V 50±10%HZ |
304 فولاد ضد زنگ RFID اثر انگشت صورت درهم آمیخته شده همه در یک پروژه دولتی
| نام محصول: | گردان ریلی پرسرعت |
|---|---|
| ابعاد (مسطح): | 3000 * 300 * 1000 میلی متر یا cusotmzied |
| وزن: | 350 کیلوگرم |

