همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
سنسور IR فلپ موانع چرخ دنده امنیت بالا موتور سرو اتوماتیک کامل برای فرودگاه
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
کنترل دسترسی تمام ارتفاع چرخ دنده هوشمند شمارش فولاد ضد زنگ برای ایستگاه اتوبوس
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
درب اتوماتیک گردان اتوماتیک ایستگاه مترو ایستگاه مترو دو طرفه
| اندازه: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| بسته بندی: | 4 بسته، 10 CBM |
Mifare Optional Door Access Systems Security Turnstile Security with Keyboard RS485
| ظرفیت کاربر: | حداکثر 5000 |
|---|---|
| ظرفیت تراکنش: | 100000 |
| تایپ کنید: | با کنترل زمان دسترسی صفحه کلید صفحه کلید |
فولاد ضد زنگ ماشین بلیط اتوماتیک اتوماتیک بارکد سه پایه تورنیک مخصوص سماق اسپانیا
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش LCD: | 7'' |
| تایپ کنید: | کنترل تک هسته ای، نیمه اتوماتیک یا کاملا اتوماتیک |
خروج از سیستم های ورودی تورنستیل صورت بایومتریک صورت ، کارت خوان RFID نیم قد بلند
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 با ضخامت 1.5 میلی متر |
|---|---|
| سنسور IR: | 4-6 جفت |
| برنامه: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
سیستم کنترل دسترسی مانع فلپ ESD Mechainsm Bi School برای مدرسه
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تست کننده ESD: | صفحه نمایش LCD و نرم افزار (اختیاری) |
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
Office Gym 40 - 60p/M Portable Turnstiles Passageway Facial Recognition Turnstiles
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
تورنستیل مکانیکی استیل ضد زنگ گردان های کنترل دسترسی دو لاین برای سوپرمارکت
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
گذر سریع عابر پیاده با سرعت بالا اثر انگشت دو بال فلپ مانع تورنستیله
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| کاربرد: | داخلی خارجی |

