همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
Buzzer Alarm Fastlane Turnstiles اسکنر اثر انگشت سروو موتور بدون جاروبک برای دفتر
| اندازه: | 1400*120*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
گردشگر اثر انگشت تشخیص چهره کد QR ورودی در فضای باز
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
دسترسی تورنستیل اتوماتیک RS485 برای زندانها / بازار / هتل / دولت
| اندازه محصول: | 1630 (ل) * 1500 (w) * 2300 (ساعت) میلی متر یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| بسته بندی: | 3 بسته، 7CBM |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
تورنستیل سه پایه دسترسی بیومتریک ضد چرخش مقاوم در برابر خوردگی با سیستم Metro Rfid
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
تورنستیل هوشمند Bi Directional Turnstile QR Code 3 Lanes اثر انگشت تورنستیل
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر /سفارشی |
|---|---|
| زندگی کاری عادی: | > بار 5000000 |
| وزن: | 65 کیلوگرم |
آزمایشگاه / کارخانه Esd Turnstile 8 اینچ LCD مانیتور ساخته شده در رایانه
| نام محصول: | چرخ دستی Esd Tester |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| تجهیزات جانبی: | بند مچ بند ، کفش راست و چپ |
سیستم تشخیص چهره 600 میلی متری درب گردان دستی درب تورنستیلس استیل تمام اتوماتیک
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
کنترل دسترسی بیومتریک بیومتریک تک لاین گردان گردان امنیتی خودکار
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
سیستم حضور و غیاب الکترونیکی LINUX کنترل دسترسی با تشخیص چهره بیومتریک هوشمند
| اندازه: | 1400*120*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
سروا موتور فلپ تورنستایل ایمنی شناسه چهره ترمینال بارکد بلیط در مترو
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |

