همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
IP54 304 Steel Turnstiles سیستم های امنیتی هوشمند
| نام محصول: | تورنستیله فلپ Esd |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| ارتباط ارتباطی: | استاندارد ماژول ارتباطی RS485. |
تورنستیل سه پایه سه پایه عمودی فولاد ضد زنگ 304 با کارت خوان Mifare
| نام محصول: | گردان سه پایه قابل حمل |
|---|---|
| اندازه: | 430*280*990 میلی متر |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
316/304 SUS تورنستیل کامل قد ، درب دسترسی امنیتی کنترل شده بندر
| اندازه: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 (H)mm، می تواند اندازه سفارشی باشد |
|---|---|
| مواد: | 304 SUS |
| تایپ کنید: | گردان های دو طرفه SUS تک دسترسی |
کارت هوشمند rfid خواننده فلپ سد با بال شیشه ای اکریلیک در کنترل از راه دور دسترسی
| نام محصول: | کارت هوشمند rfid خواننده فلپ سد با بال شیشه ای اکریلیک در کنترل از راه دور دسترسی |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
چرخش گردان مانع فلپ هوشمند تک یا دو جهته اختیاری برای فرودگاه ایستگاه
| نام محصول: | چرخش گردان مانع فلپ هوشمند تک یا دو جهته اختیاری برای فرودگاه ایستگاه |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
گیت تردد تمام قد 550-600 میلیمتر عرض گذرگاه 30-40 نفر در دقیقه
| عرض عبور: | 550mm-600mm |
|---|---|
| سرعت پاس: | 30-40 نفر در دقیقه |
| منبع تغذیه: | 220 ، 110 ولت (AC) |
IP54 اثر انگشت استریپود چرخ دار
| نام محصول: | چرخ دنده ی سه پایه ی اثر انگشت |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*980mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
تورنستیل چرخشی بدنسازی با دکمه فشار کنترل دسترسی با شناسایی اثر انگشت RFID صورت
| تایپ کنید: | تک هسته ای یا (دو هسته ای برای چند خط) |
|---|---|
| جهت: | قابل تنظیم دو جهته |
| محیط کار: | -10-75 ℃ |
CE 120 درجه چرخش کامل / نیمه بلند تک کانال مکانیزم چرخشی سنگین
| اندازه محصول: | 1500 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) میلی متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | ورودی تک |
| برنامه: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
گردان کنترل دسترسی کارگاه داخلی با خواننده تشخیص خودکار بیومتریک
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر /سفارشی |
|---|---|
| زندگی کاری عادی: | > بار 5000000 |
| وزن: | 65 کیلوگرم |

