همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
پدال پای مچ بند جامد بدن انسان مانیتور 8 اینچی LCD ESD Gate
| نام محصول: | چرخ دستی Esd Tester |
|---|---|
| مانیتور: | 8 اینچ |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دروازه اسکنر امنیتی کنترل دسترسی با تشخیص چهره چند منظوره
| کاربرد: | جمع آوری کرایه ، ایستگاه بلیط ، دفتر |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل: | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| جهت: | یک یا دو جهته (اختیاری) |
عبور از گیت امنیتی فلزیاب به عرض 600 میلی متر با بررسی دما
| اندازه شکل درب تشخیص فلز: | 2220 H × 820 W × 550 (عمیق) (میلی متر) |
|---|---|
| نرخ عبور: | بیش از 60 نفر/هر دقیقه |
| برنامه: | سرپوشیده یا فضای باز (مورد ضد آب) |
درب سه پایه تورنستیله امنیتی ضد آب تشخیص چهره مستقل برای کتابخانه
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر /سفارشی |
|---|---|
| زندگی کاری عادی: | > بار 5000000 |
| وزن: | 65 کیلوگرم |
دروازه تورنستیلس سرعت فلپ استخر با گذرگاه دوربین مادون قرمز مدرن
| تابلوهای بال: | رنگ قرمز / آبی / شفاف / سیاه |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 100-240 ولت (AC) |
| میزان توان: | 40 ~ 40 نفر در هر دقیقه |
دروازه مانع چرخشی کنترل دسترسی کامل اتوماتیک برای مدرسه / ایستگاه اتوبوس / پارک
| اندازه محصول: | 420*330*1000 میلی متر |
|---|---|
| کاربرد: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
راهنمای چراغ های راهنمایی چراغ های راهنمایی ضد وحشت عابر پیاده راهنما سیستم دروازه تورنستیله ESD
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
|---|---|
| تست کننده ESD: | صفحه نمایش LCD و نرم افزار (اختیاری) |
| سرعت عبور: | 40 نفر در دقیقه |
دروازه مانع چرخشی شیشه ای سرعت بالا با سیستم تشخیص چهره ضد پرش
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
دروازه بازوی بازوی تمام اتوماتیک فلزی 304 ضد زنگ برای معلولین
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
مکانیزم DC Brushless Speed Turnstile Gate اتوماتیک دیوار شیشه ای ارتفاع 1.8 متری
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 300 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |

