همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
دروازه مانع چرخشی چرخشی تشخیص چهره ورودی با سیستم کنترل دسترسی ESD
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 متر |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
سیستم دروازه گردان نیمه اتوماتیک نیمه اتوماتیک SUS304 ضد آب
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| سرعت حمل و نقل: | 25 تا 30 نفر در دقیقه |
RFID Reader خودکار دروازه های امنیتی 3 بازوی اسکنر صورت عابر پیاده دور دور کمر بالا
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
کنترل دسترسی RFID درب بازویی چرخشی سه بازویی چرخشی سه پایه گردان
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
دروازه خنثی سوئیچ ضد آب در فضای باز با خواننده کد QR RS485 پورت TCP / IP
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
دروازه گردان نیم قد اتوماتیک با استیل ضد زنگ 304 حفاظت IP54 و زمان باز/بسته شدن مانع 0.4 ثانیه
| زمان باز مانع: | 0.4 ثانیه |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
| جهت عملیاتی: | دو راه |
ورودی ورودی Swing Barrier Gate با کارت خوان RFID و مدیریت نرم افزار
| نام محصول: | گردان تاب دار نوع پل |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
دروازه مانع پارکینگ نرده حرفه ای با RFID UHF Reader آلیاژ آلومینیوم 1M تا 4.5M
| نوع میله: | نرده |
|---|---|
| اندازه محصول: | 340 * 280 * 1000 میلی متر |
| اندازه بسته: | 420 * 360 * 1060 میلی متر |
دسترسی به پارکینگ اتومبیل دروازه سد بازو مستقیم اتوماتیک با روکش پودر
| نوع میله: | بازوی مستقیم |
|---|---|
| اندازه محصول: | 340 * 280 * 1030 میلی متر |
| اندازه بسته: | 420 * 360 * 1090 میلی متر |

