همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
منبع تغذیه CE 120 ولت دروازه تورنستیل سه پایه با جمع کننده سکه ، پایدار
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
دروازه تورنستیله سه پایه سه بازو
| مواد مسکن: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض عبور: | 600 میلی متر |
| سیگنال خروجی: | سیگنال رله استاندارد |
فولاد ضد زنگ برس تمام قد دروازه Qr کد اسکنر مدیریت کانال عابر پیاده
| اندازه محصول: | 150 (ل)* 135 (w)* 225 (ساعت) سانتی متر |
|---|---|
| کاربرد: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
| عرض عبور: | 60 سانتی متر (یا سفارشی) |
دروازه کامل گرداننده گردان NFC با ایمنی بالا کاملاً موتوری همراه با دستبند مخصوص اتوبوس یا توالت
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
SUS316 Stand Swing Barrier Gate با عملکرد ضد برخورد حضور و غیاب
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
304 فولاد ضد زنگ ESD Gate Anti Static Checker Tool Esd Strap Wrest Tester
| نام محصول: | تست کننده ESD |
|---|---|
| نظارت کنید: | 8 اینچ |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
گردان های گردان تشخیص چهره اپتیکال با سرعت بالا دور چرخشی ضد له شدن
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 متر |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
دروازه امنیتی تمام ارتفاع تورنستیله دو خط دو جهته برای زندان
| اندازه محصول: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید: | گردان دسترسی دوگانه تمام ارتفاع |
ترمینال تشخیص چهره اتوماتیک RFID Turnstile Gate برای ساختمان اداری
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1300*W200*H1000mm |
دروازه تورنستیله فلپ امنیتی با سرعت سریع با تشخیص چهره / کنترل دسترسی RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |

