همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
درب بازدارنده با سرعت بالا با اثرانگشت بالا
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W200 * H1000 میلی متر |
SS304 تشخیص چهره ضد ته نشینی تمام ارتفاع تورنستیله دسترسی کنترل دسترسی
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1400 * W200 * H1000 میلی متر |
خودروی بازدارنده ایمنی پارکینگ 24 ولت DC Rfid Reader
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
سد دروازه سه پایه تمام اتوماتیک SS304 با برنامه خود چک
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
امنیت کنترل دسترسی کارخانه دروازه مانع سه پایه Bi Direction
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
SUS 304 RFID کارت خوان فلاپ مانع دروازه کنترل دسترسی اثر انگشت کنترل دسترسی فلاپ Turnstiles
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
دروازه ای از فولاد ضد زنگ 304 با سیستم بارکد 1200 میلی متر
| منبع تغذیه: | AC110V ± 10 ولت ، 60Hz / AC220V ± 10V ، 50Hz |
|---|---|
| مادی: | 304 فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1200/1400*300*990mm |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
550-900mm دروازه Turnstile امنیتی با 0.2s مانع زمان باز / بسته و RS-232 RS485 ارتباطات
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
| جهت عملیاتی: | دو راه |
جعبه داخلی LED جعبه ضد آب Boom مانع برای تبلیغات شرکت 50HZ / 60HZ
| نوع میله: | نرده |
|---|---|
| اندازه محصول: | 540 * 465 * 1200 میلیمتر |
| مواد: | نورد سرد فولاد ضد زنگ / فولاد ضد زنگ |

