همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
گیت گردان کنترل تردد عابر پیاده SUS304
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1400 * 65 * 1000mm |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
دروازه مانع چرخشی 304 استیل ضد زنگ برای مترو فرودگاه
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
تسمه بسته بندی ضد استاتیک ESD Swing Barrier Gate اسکن اثر انگشت ورودی کارخانه
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 متر |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
Led Light RFID Safety Access Pedestrian SecuritySwate Gate Infrared Swing Gate Barrier
| نام محصول: | سد نوسان عابر پیاده |
|---|---|
| درخواست: | داخلی خارجی |
| اندازه محصول: | 1400*280*1000mm |
304 ضدزنگ شوک هیدرولیکی دروازه تورنسیستل سه پایه فولاد ضد زنگ هوشمند
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 980mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
گرداننده چرخشی چرخشی کارت RFID فولاد ضد زنگ کنترل امنیتی ، دروازه چرخش برقی Rfid
| نام محصول: | تورنستیل چرخشی کارت RFID |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| وزن خالص: | 150 کیلوگرم در هر جفت |
دروازه تورنستیل سه پایه فولاد ضد زنگ هوشمند 3 بازو برای ترافیک / ساختمان اداری
| نام محصول: | تورنستیل سه پایه سه پایه کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
کنترل دسترسی عابر پیاده درب Swing Barrier Gate با رابط RFID
| اندازه محصول: | قطب اصلی: Φ168 میلی متر ارتفاع: 1000 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | 304/316 فولاد ضد زنگ |
| وزن خالص: | 85 کیلوگرم / مجموعه |
گردان اتوماتیک غلتکی اتوماتیک غلتکی RFID در خدمات عمومی در فضای باز
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
|---|---|
| بندر ارتباطی: | RS485 ، TCP / IP |
| عرض گذر:: | ≤600 میلی متر |
دروازه کنترل سه پایه سه پایه ، دروازه های امنیتی عابر پیاده نیمه اتوماتیک
| نام محصول: | گردان سه پایه |
|---|---|
| اندازه: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 980mm (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |

