همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
دروازه ی شناور و ضد آب برای مسکونی دروازه ی محافظ RFID برای باشگاه
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
درب مانع باله فولادی ضد زنگ با گذرگاه 550-600 میلیمتری و تستر ESD
| عرض عبور: | 550mm-600mm |
|---|---|
| سرعت پاس: | 30-40 نفر در دقیقه |
| منبع تغذیه: | 110 تا 240 ولت (AC) |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 ، TCP/IP |
| جهت عملیاتی: | 1 طرفه |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 Communication Interface and 1-Way Operation Direction
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 1-Way |
بارکد / درب کامل ارتفاع دو متری همه در یک سیستم دروازه ورودی داخلی RS485
| اندازه: | 2600L*1350 W*2300HMM (می تواند اندازه سفارشی باشد) |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| بسته بندی: | 4 بسته ، 9cbm |
دروازه سیستم بلیط بارکد 2 بعدی ، کارت های RFID با کشیدن گردان گردان ، چرخش کنترل دسترسی دسترسی برای پارک دریایی
| نوع: | خواننده بارکد چرخشی |
|---|---|
| ضمانت: | 1 سال |
| اندازه: | 1400 * 200 * 1000mm |
60 سانتی متر Lane RS232 دروازه مانع کننده فلپ تشخیص چهره
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
|---|---|
| سرعت عبور: | ۴۰ نفر/دقیقه |
| عرض دسترسی: | 60،90 سانتی متر یا سفارشی ساخته شده است |
سیستم کنترل دسترسی گردان ESD سه پایه با پدال پا و کامپیوتر 8 اینچی ESD Teste Gates
| نام محصول: | تورنستیله سه پایه Esd |
|---|---|
| نظارت کنید: | 8 اینچ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
304 فولاد ضد زنگ Esd عابر پیاده عابر پیاده هوشمند
| نام محصول: | چرخ دستی Esd Barrier |
|---|---|
| مانیتور: | 8 اینچ |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
SUS304 Esd Flap Turnstile Smart Pedestrian Path Control Barrier Gate
| نام محصول: | چرخش فلپ ESD |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| نرم افزار کنترل: | آره |

