همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ tripod access system ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
کد QR اثر انگشت گردان تشخیص چهره امنیت ESD با دوربین حرارتی
| ارتباط: | ارتباط RS485 |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل: | 25-30 نفر در دقیقه |
| جهت: | یک طرفه، دو جهته قابل تنظیم |
دروازه ای از فولاد ضد زنگ 304 با سیستم بارکد 1200 میلی متر
| منبع تغذیه: | AC110V ± 10 ولت ، 60Hz / AC220V ± 10V ، 50Hz |
|---|---|
| مادی: | 304 فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1200/1400*300*990mm |
Pedestrian RS485 Security Flap Barrier Barrier Turnstile، 304 # Stainless Steel Gate Barrier System
| نام: | مانع تورنستیله فلپ امنیتی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400/1200*280*980 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1480/1280*370*1070 میلی متر |
توالت فرنگی نیم قد بلند سکو ورودی استخر شنا / توکن
| برنامه: | ورودی توالت عمومی ، استخر شنا |
|---|---|
| قطر سکه: | 18 میلی متر ~ 30 میلی متر |
| تایپ کنید: | اندازه عمودی اندازه کوچکتر |
304 فولاد ضد زنگ فلپ بال جمع شونده دروازه سد عابر پیاده / درب ورودی
| نام محصول: | 304 درب ورودی فلپ جمع شونده از جنس استنلس استیل جهت مزاحمت برای دفتر |
|---|---|
| ولتاژ کاری:: | AC220 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
| سرعت ترانزیت: | 30-40 نفر در دقیقه |
Biometric Scanner SS دو کانال Speedlane Turnstile Gate
| نوع: | هسته تک هسته ای و دو هسته ای ، دروازه SPPed High |
|---|---|
| گواهی: | CE |
| ضمانت: | یک سال |
صفحه نمایش دیجیتال SS304 Flap Gate Barrier Anti Static Turnstile Tester Test
| نظارت: | 4.3 اینچ |
|---|---|
| لوازم جانبی: | مچ بند، کفش راست و چپ |
| نرم افزار کنترل: | نه |
گرداننده چرخشی هوشمند کارت سرعت RFID برای کنترل ورودی دفتر
| تایپ کنید: | هسته تک هسته ای و دو هسته ای ، دروازه SPPed High |
|---|---|
| رابط ارتباطی: | RS485 / سیگنال رله |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
لباس تمیز قابل شستشو ESD کت و شلوار ضد استاتیک گرد و غبار
| مانیتور: | 8 اینچ |
|---|---|
| تجهیزات جانبی: | بند مچ بند ، کفش راست و چپ |
| نرم افزار کنترل: | در دسترس |
لباس تمیز Cleanroom Jumpuit Anti Static ESD Coverall لباس یکنواخت ایمنی منظم
| مانیتور: | 8 اینچ |
|---|---|
| تجهیزات جانبی: | بند مچ بند ، کفش راست و چپ |
| نرم افزار کنترل: | در دسترس |

