همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ tripod access system ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
بند مچی / تست کننده کفش ESD با صفحه LCD ، تورنستیل اتوماتیک ، کارت خوان
| بعد پدال: | (W)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| تنظیم کفش راست: | 750kΩ-35MΩ |
| ابعاد ابزار: | (W)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
پیچ و مهره اسکنر بارکد امنیتی / Qr کد Pedestrian RS485 برای منطقه گردشگری ، موزه ، ورودی سینما
| نام محصول: | تورنستیل اسکنر Qr Code |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| ولتاژ کاری: | AC220 / 110 ± 10٪ V 50 ± 10٪ HZ |
چرخش خودکار دروازه های امنیتی تورنستیله
| نام محصول: | چرخش سه گانه |
|---|---|
| اندازه: | 1200mm (L) * 300mm (W) * 980mm (H) |
| مادی: | فولاد ضد زنگ استاندارد 304 |
تورنستیل ارتفاع کمر بارکد Qr Code برای استادیوم / سالن بدنسازی / سینما / منطقه دیدنی
| نام محصول: | گردان بارکد Qr |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*980mm |
| مادی: | 304 فولاد ضد زنگ |
سیستم مدیریت بلیط استادیوم برای اسکنر بارکد Turnstile TDX - CT - IP Controller
| نام محصول: | سیستم های مدیریت بلیط در چرخ دستی |
|---|---|
| اندازه گردان: | 1200*280*990 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
8 اینچ ال سی دی مانیتور ESD گیت گردان استیل ضد زنگ برای آزمایشگاه / فاکتور
| نام محصول: | دستگیره esd |
|---|---|
| مانیتور: | 8 اینچ |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
خودروی بازدارنده ایمنی پارکینگ 24 ولت DC Rfid Reader
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
مکانیزم دروازه سد تورنستیل فرودگاه جمع شده اتوماتیک دو موتوره
| تایپ کنید: | تورنستیل فلپ دو موتوره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
سیستم حضور بیومتریک برای دروازه ی مانع چرخ دنده
| ظرفیت اثر انگشت: | 1500 عدد |
|---|---|
| ظرفیت کارت: | 10000 عدد |
| تایپ کنید: | نوع ضد آب، پوشیده شده با جعبه IP62 |
فولاد ضد زنگ 304 ESD دروازه چرخ دار با 24 ماه گارانتی و 1200 * 280 * 1000 میلی متر ابعاد
| مادی: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| بعد: | 1200*280*1000 میلی متر |
| دمای کار: | -10 ℃ ~ 70 ℃ |

