همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
قابلیت شناسایی چهره با امنیت بالا RFID Flap Barrier Gate
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304، (یا 316 سفارشی) |
| بعد: | L1200xW280xH1000mm |
پدال پای مچ بند جامد بدن انسان مانیتور 8 اینچی LCD ESD Gate
| نام محصول: | چرخ دستی Esd Tester |
|---|---|
| مانیتور: | 8 اینچ |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
مهدکودک Swing Barrier Gate 600 - 900mm عرض پاساژ دو جهت قابل تنظیم
| عرض عبور: | 600 ~ 900 میلی متر |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
| نام محصول: | مانع فلپ، تورنستیله نوع فلپ |
دروازه مانع چرخش با کیفیت برتر ، مقاوم در برابر آسیب خارجی ، دروازه دو جهته اتوماتیک
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200mm (L) *280mm (W) *1000mm (H) |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
شیشه ای با کلاس شیشه 900 میلی متر دروازه مانع چرخش با کارت خوان
| OEM: | طول بازوی OEM، آرم سفارشی، اندازه سفارشی |
|---|---|
| وزن ناخالص: | 50 کیلوگرم در مجموعه |
| بندر ارتباطی: | RS485، TCP/IP |
ضد آب فلپ مانع دروازه خودکار ESD پا جستجوگر 90 سانتی متر سیستم امنیتی گسترده
| مادی: | فولاد ضد زنگ 304 با ضخامت 1.5 میلی متر |
|---|---|
| سنسور IR: | 4-6 جفت |
| کاربرد: | دروازه سینما یا ورزشگاه یا هتل یا رستوران |
نشانگر دماسنج دوربين / Wifi Camera بدون تماس با دستگاه
| اندازه محصول: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 316/304 |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
کنترل دسترسی چند منظوره فلپ مانع دروازه کنترل ورودی ورودی برای مکان عمومی
| نام محصول: | دروازه مانع کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*300*1000 میلی متر |
| اندازه بسته: | 1280*300*1070mm |
دروازه سد عابر پیاده دستی یا خودکار بافل برای جامعه عمومی و کتابخانه
| نام محصول: | چرخش گردن دروازه مانع تاب دار دستی برای جامعه عمومی و کتابخانه |
|---|---|
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| کاربرد: | سرپوشیده یا بیرونی |
سیستم حضور بیومتریک برای دروازه ی مانع چرخ دنده
| ظرفیت اثر انگشت: | 1500 عدد |
|---|---|
| ظرفیت کارت: | 10000 عدد |
| تایپ کنید: | نوع ضد آب، پوشیده شده با جعبه IP62 |

