همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
دروازه سد فلپ با امنیت بالا چراغ LED قابل تغییر قابل تغییر
| نام محصول: | دروازه مانع فلپ با امنیت بالا |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*280*980mm |
| اندازه بسته: | 1280*370*1070 میلی متر |
عملکرد گیره ضد انعکاس مادون قرمز دروازه مانع RFID برای ساخت سوپر مارکت اداری
| نام محصول: | عملکرد گیره ضد انعکاس مادون قرمز دروازه مانع RFID برای ساخت سوپر مارکت اداری |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع چرخشی تک یا دو جهته برای منطقه اقامت و گردشگری
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی تک یا دو جهته برای منطقه اقامت و گردشگری |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه سد اتوماتیک چرخش سریع سرعت برای فرودگاه ایستگاه و سالن بدن سازی
| نام محصول: | دروازه سد اتوماتیک چرخش سریع سرعت برای فرودگاه ایستگاه و سالن بدن سازی |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع چرخش دسترسی عابر پیاده با سیستم تشخیص بیومتریک / سیستم ESD
| نام محصول: | دروازه مانع چرخش دسترسی عابر پیاده با سیستم تشخیص بیومتریک / سیستم ESD |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
چرخش مکانیسم دو طرفه Passage Gate Barrier با کارت / اثر انگشت RFID
| نام محصول: | گذرگاه دو طرفه مکانیزم دروازه مانع نوسان با کارت RFID / اثر انگشت |
|---|---|
| مواد: | استاندارد داخلی فولاد ضد زنگ 304# |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه از |
سوپرمارت سوئیچ دروازه مانع با درب تابنده شمارنده / اتوماتیک برای مدیریت شارژ
| نام محصول: | چرخش دروازه کشویی با پیشخوان برای سوپرمرت و مدیریت شارژ |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
طول عمر طولانی دروازه مانع چرخش ، سیستم های کنترل سرعت از راه دور با سیستم نشانگر IR
| نام محصول: | طول عمر طولانی دروازه مانع Swing با سیستم نشانگر IR در کنترل از راه دور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور
| نام محصول: | دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
مکانیسم کشویی دو طرفه مانع دروازه مانع / ایستگاه اتوبوس دروازه های امنیتی عابر پیاده
| نام محصول: | طول عمر طولانی دروازه مانع Swing با سیستم نشانگر IR در کنترل از راه دور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |

